Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhetek indiai vagy...

Hol ismerkedhetek indiai vagy indiai kinézetű férfiakkal?

Figyelt kérdés
25/N

2023. okt. 2. 16:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
Az indiaiaknak nem túl nagy az intim méretük (konkrétan a legkisebbek közé tartoznak), és hát kinézetre is hogy néznek ki? :D
2023. okt. 22. 21:12
 32/41 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, mert nem szeretem, ha túl nagy.

Hogy kinek mi tetszik, az meg ízlés dolga. :D

2023. okt. 22. 22:14
 33/41 anonim válasza:
Ez igaz, de azt ne várd, hogy tapsoljak az ízlésednek :D
2023. okt. 22. 22:17
 34/41 A kérdező kommentje:
Hát, engem miért kellene, hogy érdekeljen a te tapsikolásod? :'D
2023. okt. 22. 22:31
 35/41 anonim válasza:

A meret az mar igaz. Nekem a negybol negynek kicsi volt.

Na de a kinezet? Te mirol beszelsz? Nagyon sok helyes indiai pasi van. Van ez a ferfi szepsegverseny vagy nem tudom pontosan mi a neve, ott ugy tudom mar tobbszor is indiai lett az ev legjobb hapsija. Nekem is a negybol egy kimondottan helyes, szexi volt, ketto elegge jo, egy volt,aki nem nezett ki tul jol, csak nagyon cuki.

2023. okt. 23. 06:28
 36/41 anonim válasza:

Én csak azt nem értem,ha valakinek egy indiai pasi jön be, akkor miért várja el azt, hogy egy Indiától nagyon távoli helyen találjon magának indiai pasikat, ahelyett, hogy ő maga utazna oda és azért, amit szeret?...

Sosem értettem az ilyen embereket, akik csak azt várják, hogy a sült galamb berepüljön a szájukba. :D

2023. okt. 23. 09:13
 37/41 A kérdező kommentje:
#36 Én meg azt nem értem, hogy a kategória tömve van olyan kérdésekkel, ahol pasik keresik a legkülönfélébb egzotikus nőket, és nekik soha senki nem írja ezt. Csak az én kérdésem bántotta meg a kis lelked valamiért. :)
2023. okt. 23. 11:52
 38/41 anonim válasza:
Nem bántott meg a kérdésed. Csak most is mosolygok :)
2023. okt. 23. 21:59
 39/41 anonim válasza:
Indiában és egész Ázsiában magyarul beszél mindenki. Ez az alapnyelv. Indiában lakosok zöme magyar ők 1 milliárdan vannak,tehát ugyan úgy néznek ki mint mi ,az az fehérek.Tisztan beszélik meg a c-k is és a zs-k is a magyart, ég a betelepített zs-k is akik az angolok távozásakor lettek betelepített. A magyarok működtetik a gazdaságot ,mint mindenütt a világon. Szinte minden c hetero. Természetellenesnek tartják a biszexuálisokat. A zsidók nem csinálnak belőle problémát.
2023. okt. 29. 20:15
 40/41 A kérdező kommentje:
#39 És az a cucc is Indiából van, amit elszívtál, mielőtt ezt kitaláltad?
2023. okt. 29. 23:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!