Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerős a helyzet? 31F

Ismerős a helyzet? 31F

Figyelt kérdés
Veletek is volt már úgy, hogy tíz év alatt 5-6 szerelmetek volt és mind csak távoli fény lehetett? Részemről minden szerelmemet feleségül vették. (Egyszerre nem szeretgem többet, mindig egyet.) Így marad a búbánat, ugye?

2023. okt. 13. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Én ritkán vagyok szerelmes, illetve ritkán jövök össze valakivel, de ha igen, akkor azt komolyan gondolom. Eddig mindkét kapcsolatom ilyen volt a 21 életévem alatt. Sokan mondják, hogy ebben a korban nem szabad komolyan venni dolgokat és csak szórakozzak, ameddig tehetem, de nekem ez nem megy. Szeretkezni sem vagyok képes szerelem nélkül. Próbáltam, de szarul éreztem magam utánna és megbántam. Ez van, érzelmes lélek vagyok. Nyílván jóval fiatalabb vagyok, mint te és így könnyű beszélnem, de én hiszek abban, hogy mindenki megtalálja a számára tökéletes személyt, úgyhogy ne add fel…
2023. okt. 13. 21:31
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Üzenetben írok bővebbet.
2023. okt. 13. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!