Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Randiappos lányoknál mi ez a...

Randiappos lányoknál mi ez a viselkedésforma, hogy letöltik a randiappot, aztán bemutatkozásban a következőt írják; "Instan aktívabb vagyok, ott keressetek, ezt az appot nem használom"?

Figyelt kérdés

Akkor minek tölti le? Ha nem használja minek randiapoozik? Az hogy, "nem kapunk értesítést, nekem több sebből vérzik"

Az én korosztályomnak már nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne bemenni a beállításokba, és beállítani, hogy kapjon értesítést, ha csak ez a baj. A másik, hogy ha ír valaki instan, gondolom arra se ugrik egyből, hanem amikor ráér akkor nézi meg.....



2023. okt. 18. 10:30
 1/9 anonim válasza:
Magyarul nem keres partnert csak instara gyűjt követőket ehhez nem sok ész kell hogy kitalald miért csinálja
2023. okt. 18. 10:42
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért fontos az instakövető ennyire? Itt azért olyan nagy bázisról nem beszélünk, szóval pénzt nem hiszem hogy keres 800-2000 követővel.....
2023. okt. 18. 11:01
 3/9 anonim válasza:
Nézd, nem tudjuk sajnos megmondani, hogy 100-as IQ alatt miért fontos az instakövetők száma. Pszichológusok biztos megírták már pár könyvben.
2023. okt. 18. 11:21
 4/9 anonim válasza:

Egyszerűbb neki Instán írogatni, ha úgyis mindig azt használja.

Nem tudom, hogy most van-e még ilyen, nem használtam évek óta semmi ilyet, de régebben voltak mindenféle korlátozások, ha nem fizetsz, pl. korlátozva volt az üzenetek száma. Akkoriban is mindenki, akik szimpatikusak voltak egymásnak, gyorsan elérhetőséget cseréltek és nem a randioldalon kommunikáltak tovább.

2023. okt. 18. 12:55
 5/9 anonim válasza:

2


Mert rengeteg nőnek el van torzulva a személyisége a social media által. Ha nincs fb-on minimum 1500 ismerősöd akkor ember sem vagy, ha nem követnek instán 10 ezren akkor értékelhetetlen vagy mint nő.


Én a saját füleimmel hallottam tavaly egy 6 fős nőtársaságot (mind 20-30 év közötti volt) amint azt ecsetelték, hogy amelyik férfi nincs fent Facebookon, azzal nem állnak le, mert biztos! hogy pszichopata, de legalábbis nincs rendben vele valami. Ebben mindannyian egyetértettek.


Amit a 4-es ír az is valid, de azért ritkább, pláne nem így kezdik az adatlapot hogy egyből insta. Normális ember annak adja meg az instát akit ismer és kedvel, nem bárkinek aki az adatlapjára lépett.

2023. okt. 18. 13:16
 6/9 anonim válasza:

5: Ja, mert a férfiakban nincs ugyanilyen? Ez a social media mánia pont nem a nemtől függ.

Egyébként a 20-30 év közöttiek nem is igazán használják a fb-ot. Inkább insta. A fb szerintük ciki, mert az öregek használják :D

2023. okt. 18. 13:27
 7/9 anonim válasza:

6

A követési mánia az pont a nőkre jellemzőbb, sokan eleve csak ego boostnak használják a tindert. A facebookon meg fent van a populáció nagy része, csak a fiatalabbak messengernek hívják.

2023. okt. 18. 13:33
 8/9 anonim válasza:

7: Akik fent vannak, azok se használják, nincs róluk semmi infó. Az idősebbek nagy része is csak a messenger miatt nem törölte magát. De ez sem kell már, van sok más helyette, viber, stb.

A követési mánia nem jellemző a nőkre, bizonyos típusú emberekre jellemző. Ilyen sekélyes emberek vannak nők között is, férfiak között is.

Az ilyen nőket sem IQ bajnok férfiak követik leginkább. Megtalálják ezek egymást mindenhol.

2023. okt. 18. 13:39
 9/9 anonim válasza:
Meglepő hogy nem jöttél rá magadtól hogy azért van neki a randiapp, mert azon keresztül tudja reklámozza az insta fiókját. Valóban nem pénzt keresnek vele (bár biztos van egy olyan butus réteg amelyik azt hiszi, majd a társkeresők hoznak neki 100 ezer követőt), hanem ego boostnak használják. Ezt azért is állítom magabiztosan, mert jónéhányra ráírtam és kb. egy sem válaszolt instán. Vagy ha válaszoltak is, semmire nem jutottunk. Ellenben az egoja még az egyszerűbb teremtéseknek is el tud szállni. Szóval ha bármit szeretnél a csajtól személyesen és kint van az insta elérhetőség a leírásban (nem profilhoz csatolva, az más) akkor engedd el. Amúgy is képzeld el milyen virsliparti lehet ott, ha mondjuk csak óránként egy pasi rákeres instán és csak a fele ír rá. Amúgy az instát nem megosztó csajok nagyrésze is csak ego boostra használja a randiappokat. Fullosabb csajomra napi hárman írtak rá facen, de az átlagosabb csajom is kapott napi egy engedélykérést legalább. Tehát a nők igazából randiappok nélkül is találnak társat bőven, aki a randiappig elmegy az aranyásó, ego boostoló, követőket gyűjt, társkeresés álcával sosem lép tovább a levelezésen tehát csak levelező társat gyűjt - sokszor a párjuk mellett unalomból, rengeteg a fake profilos is akik csak unalmat űznek és/vagy szórakoznak veled, de láttam már mlm ügynököt is. Biztos van egy nagyon szűk női réteg akik komolyan ott akarnak találni társat, de elhagyagolható a számuk, és köztünk is rengeteg a debil, a laposföld hívő, az oltottal nem randizó, meg azok a szellemi tolószékek akiknek írsz egy tök vicces kezdőszöveget erre visszaírja hogy kihagytad a sziát szóval egy bunkó paraszt vagy és letilt (esküszöm, megtörtént). Elengedősek. Ja és nem tudom miért, de Badoon a szellemi tolószékek aránya nagyobb, mint máshol. Azt valahogy több fogyi találja meg.
2023. okt. 21. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!