Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/fiúk mikora kommentetek...

Lányok/fiúk mikora kommentetekbe kiírjátok, hogy pl.: L/21 F/36 akkor ezzel azt jelzitek, hogy nyitottak vagytok kapcsolatra/1 éjszakás kalandra...stb?

Figyelt kérdés
kiírjátok--ha nem kérik

#ismerkedés #barátság #Futó kapcsolatok
2023. nov. 1. 18:18
 1/5 anonim válasza:
Van ahol a kérdés szempontjából releváns a kor és a nem. Máshol én nem írom ki
2023. nov. 1. 18:27
 2/5 anonim válasza:
van hogy csak azért írom ki hogy 31/f mert van hogy bepróbálkoznak nálam hátha lány vagyok amikor válaszolok valahol, de ezzel a módszerrel elkerülöm :D
2023. nov. 1. 19:06
 3/5 anonim válasza:
Én azért írom ki, hogy aki nem az én korosztályommal/nememmel akar beszélgetni, az ne írjon: enyhe figyelmeztetés, önvédelem is ez. (F41)
2023. nov. 1. 19:57
 4/5 anonim válasza:

Sokszor hasznos információ, még ha nem is kéri a kérdező. Én sem írom oda pl. egy politikai kérdésnél, hiszen irreleváns, de pl. egy öltözködési tanács esetében már számít hogy azt férfi, vagy nő adja-e. Jó, tudom, a férfi is dolgozhat a divatszakmában, meg a nő is lehet igénytelen, de ahogy előttem is írták, ha valaki többet akar kérdezni a válaszom alapján, vagy valamelyik nem válaszait szívesebben fogadja stb. akkor hasznos lehet kiírni, nem kerül semmibe.

De én is csak olyan témaköröknél szoktam leírni ahol van jelentősége, ismerkedés, szexualitás, társkeresés, öltözködés, stb. Állatok vagy politika kategóriában nincs helye és másoktól sem nagyon látom hogy hozzáírnák.

2023. nov. 1. 20:39
 5/5 anonim válasza:
Igen, nyitott vagyok ismerkedésre nőkkel. 29/F/Bp.
2023. nov. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!