Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt ilyen egyetemista lány?

Van itt ilyen egyetemista lány?

Figyelt kérdés

Olyan lányt keresek, aki egyetemista, és hamar szeretne gyereket megbízható sráctól.

Amíg egyetemista vagy, addig elvileg elég magas állami támogatás jár terhesség esetén.



2023. nov. 3. 22:58
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Nem, nem jön be.
2023. nov. 4. 18:09
 32/37 anonim válasza:
Magyarra fordítva a szót,férfiként szeretnél egy random nőtől egy csecsemőt,akivel majd te foglalkozol( meg persze a "rokonok"...)ez eléggé pedofil szagú.
2023. nov. 5. 18:54
 33/37 anonim válasza:
Kérdező,úgy néz ki,hogy maradnak a 40+,50+ mamik.
2023. nov. 5. 19:04
 34/37 anonim válasza:

Azta.. felhívnám a figyelmet a "megbízható" kifejezésre. Nagyon megbízható és felelősségteljes lehet egy olyan ember, akinek normális, hogy teherbe ejt egy lányt, aki rosszabb esetben végigkínlódik 9 hónapot, aztán szülés után elveszi tőle a gyerekét és rábízza a nagymamára. Cserébe felajánlja neki az állami támogatást (nesze, egy kis pénz, hátha nem fogsz beleroppanni ebbe az egészbe lelkileg), majd össze is akar költözni, mintha egy tündérmesében élne, ahol minden jóra fordul a történet végén.. Közben pedig nem számol azzal, hogy szerencsétlen gyerek milyen szinten sérül az anyjától való nagyon korai elszakadás miatt, nem gondol bele, milyen légkörben fog felnőni, ha nem jönnek ki egymással a szülei már az elején sem (mert azért valljuk be, igen alacsony a valószínűsége, hogy szerelemből szülessen meg a baba).. stb.

Kedves kérdező, ne haragudj, de szerintem nagyon helytelen dolog, amit szeretnél. Remélem, végül nem vállalja senki...

2023. nov. 15. 23:53
 35/37 A kérdező kommentje:

#34


De én nem mondtam, hogy az anya nem lehet a gyerekkel. Bármikor vele lehet, csak éjjel én kínlódok vele helyette.

2023. nov. 16. 00:07
 36/37 anonim válasza:
#35 de kurvára nem mindegy egy ilyen kicsi gyereknek hogy mennyi időt van az anyjával 😭
2023. nov. 16. 07:17
 37/37 anonim válasza:

36

Mondjuk az érdekes, hogy más posztok alatt egyes nők arról panaszkodnak, hogy egy pár esetén a legtöbbször az anyuka marad otthon. Most lenne az ellenkezője, de most meg az a baj.

2023. nov. 16. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!