Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A kérdésem elsősorban a...

A kérdésem elsősorban a sportos, vagy természetesen vékony alkatú lányokhoz szól. Eljönnétek randizni egy helyes, de mackós alkatú, normális értékrenddel rendelkező férfival? Lent részletezem. F/26

Figyelt kérdés
Szóval, mindig is sportoltam, és sportos alkatom volt, azonban amióta egyetemista vagyok, ellustultam, és magamra szedtem egy kis súlyfelesleget. Mackós alkatú lettem, kb 110kg, a 188cm-hez. A Kérdésem pedig az, hogy van nálatok esélyem ilyen alkattal is? A személyiségem nem változott, határozott, céltudatos életet élek, emberként viselkedek a környezetemben levőkkel, megbízható vagyok és nyitott új dolgokra is. Üdv, Tibi

2023. nov. 5. 13:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem az lenne az ideális, ha olyan elvárásokkal tudnál lenni mások felé, amit te is tudsz nyújtani számukra. Alapvetően nem a test a baj, hanem a jellem. Neked is ezt kellene keresned. Ilyen testtel ezeknek a nőknek a többségének nem fogsz kelleni, pláne ha így kijelented az igényeid, elvárásaid vannak, de cserébe semmi pozitív dolgot, jellemet, humort stb nem adsz. Hogy ilyen vagy, de nem teszel ellene, de ettől meg ettől rosszabb nő nem kell neked, meg fogadjon el téged ahogy vagy.

Bármilyen nőre taszítólag hat…

Sajnálom. Rossz megközelítésben szeretnéd eladni magad nekik. Így sok esélyt nem látok rá, hogy találj ilyet magadnak. Pláne hogy alapvetően számodra a teste a lényeg egyből arra gondolnék, hogy elsősorban szexre kell, ha más nem érdekel belőle, arra meg ők is Adoniszt keresnek ha csak arra használják akkor már legyen az ő teste is olyan akit élvezet nézni közben.

2023. nov. 11. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!