Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pszichopataknak, vagy szociopa...

Pszichopataknak, vagy szociopataknak van kedve beszelgetni?

Figyelt kérdés
En nem vagyok egyik sem, csak erdekel a lelki vilaguk. Illetve en eppen az ellentetuk vagyok, nagyon alarendelodo ember.
2023. nov. 5. 15:46
 1/8 anonim válasza:
Van.
2023. nov. 5. 15:51
 2/8 anonim válasza:
Aztak.rva.
2023. nov. 5. 15:53
 3/8 A kérdező kommentje:
22F vagyok. Ha valakinek van kedve beszelgetni, es a kerdesben leirt kriteriumnak megfelel, akkor nyugodtan irhat. :)
2023. nov. 5. 15:59
 4/8 anonim válasza:

Egy ilyen ember nem itt a gyakorin fogja keresni az áldozatát, mivel kellő önbizalommal rendelkezik, hogy élőben megtalálja és levadássza azt.

Itt maximum kóklerekbe futsz, akiknek a fa*kukhoz olyan régóta nem nyúltak hozzá, hogyha egy nő azt mondja, hogy bu*ikkal ismerkedne, akkor sorra annak vallaná magát mindegyik kis p*cs.

2023. nov. 5. 15:59
 5/8 anonim válasza:

Ez a szomorú a mai világban, hogy egyre több az alárendelődő ember.Amit aztán a másik "oldal" szépen ki is használ..

Mosolygósan becserkészik a másikat és lelkileg indul is a " Mario és a varázsló "...:/

2023. nov. 5. 16:23
 6/8 anonim válasza:
A pszicho- és szociopatáknak nem feltétlen az alárendelő enberek kellenek.
2023. nov. 5. 17:41
 7/8 anonim válasza:
Szia nekem írhatsz ha szeretnél, januárban diagnosztizálták nálam hogy pszichopata vagyok. Nyugodtan kérdezz bármit. 18L
nov. 8. 15:30
 8/8 anonim válasza:

7


Ilyen diagnózis nincs, hogy pszichopata. Te wannabe pszichopata vagy.

febr. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!