Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopaták / szociopaták...

Rengarzzz kérdése:

Pszichopaták / szociopaták gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés

Diagnosztizált másodlagos pszichopata vagyok ASPD (szociopátia)


Az előző kérdésemet törölték mert úgy ítélték meg, hogy nem nyilvánult kérdésnek.


Szóval a kérdésem ezúttal:


Mi az amit mindig megakartál kérdezni egy pszichopatától, szociopatától de eddig nem merted, vagy nem volt rá lehetőséged?



2023. aug. 23. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy tengap, most sem érdekelsz senkit. Húzzál valami hasznosat kezdeni magaddal.
2023. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim válasza:
26%

Miért éri meg a gyerekek szemében másnak mutatni magunkat, ha a gonoszságuk felér Szeged-Szarvas távolságával is?


(Volt főnököm, nagyon lazán irányította a céget, mindig azzal jött, hogy nem gazdaságos a munkahely, de rengeteg megtakarítás gyűlt össze minden területen, elnyomta az embereit és megkeserítette az életüket is. Az igazság érdekében, sokan hagyták ott a munkahelyet, de ő is rúgott ki, sőt még nyaraláskor követte is korábban a dolgozóit, mert féltette a munkáját és a családját, persze hűtlen volt a párjához. Már nincs a cégnél, de még a tulajdonságai és ötletei “viszik” előre a céget.

2023. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim válasza:
10%
Fontos a téma.)
2023. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

#2 "Miért éri meg a gyerekek szemében másnak mutatni magunkat, ha a gonoszságuk felér Szeged-Szarvas távolságával is?"


Kérlek pontositsd a kérdést!


Úgy érted, hogy az emberek miért játsszák meg magukat a gyerekek, gyerekeik előtt?


Kik a "gonoszak" a gyerek, vagy a felnőttek?


És az ex főnököd hogy kapcsolódik ide? Ő játszotta meg magát a gyerekek előtt?

2023. aug. 23. 15:01
 5/69 anonim ***** válasza:
46%

Meg mindig nem vagy pszichopata.

Egy sima, önbizalomhiányos átlagember vagy, aki próbálja a mentális problémáit online diagnosztizálni, hogy ezzel felmentse magát és megússza a valós terápiát.

2023. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim válasza:
32%

“Úgy érted, hogy az emberek miért játsszák meg magukat a gyerekek, gyerekeik előtt?” -Igen, úgy értem.


Úgy kapcsolódik ide, hogy mindenki a gyerekei alapján ítélte meg őt, de rengeteg kárt okozott a környezetnek, emellett nem is becsülte a családját, de valamiért mégis az ő tervei és irányításai szerint megy most is a cég, mert más utat nehezebb bejárni, de mégis tudják az emberek, hogy mindenkinek ártalmas, amit a munkájuk érdekében képviselnek.

2023. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

#5

nem nem vagyok. ASPD-m van (másodlagos pszichopátiával)


Önbizalomhiany? Azt se tudom mi az.


Nem próbálom a mentális problémáim online diagnosztizálni.(nem értem miből következtettél erre)


Nincs mialol felmenteni magam.


Ha lenni is nem értem, hogy hogy lehet megúszni ez alapján a valós terápiát.


Ha nem értesz egyet akkor MIÉRT pazarlod az ÉN és a TE idődet?!

2023. aug. 23. 15:24
 8/69 anonim ***** válasza:
5%
Mert 3 mondatból összerakom az emberek személyiségét.
2023. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

#2,6


Ennek szimplán evolúciós, adaptációs értelme van.


Egy "normális" gyerek aki mondjuk nem elsődleges pszichopátiával születik (a gyerekek 99%-a) a legjobban abból tanul amit lát, szimplán megfigyeli az emberek viselkedését és utánozza azt, logikus, hogy a szülők megpróbálják a legjobb oldalukat mutatni a gyereküknek hiszen azt szeretnék hogy ezt tanulják el tőlük.

2023. aug. 23. 15:35
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lett diagnózisod?
2023. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!