Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg/bi vagyok?

Meleg/bi vagyok?

Figyelt kérdés
Heterónak gondoltam magam, aztán tavaly nyáron megtetszett egy lány egyszer megcsókolt (de véletlen mert sötét volt és nm látta kit csókol éppen) és nem éreztem furcsának. Utána volt egy barátom, elvoltam vele boldogan, viszont most megint tetszik egy lány és fogalmam sincs, hogy miért lehet.

nov. 16. 15:23
 1/6 anonim válasza:
Lehetséges
nov. 16. 15:46
 2/6 anonim válasza:
Igen
nov. 16. 16:05
 3/6 anonim válasza:
Miért másoktól kérdezed, hogy mi vagy? 🐑Gyerek...
nov. 16. 16:17
 4/6 anonim válasza:
Minden csaj bisex megsugom. A lányok szépek. Egy meztelen lánytól nem ijed meg senki. Egy meztelen férfitól meg mindenki. A mai világban amúgy is rendben vam ha két lány csókolózik. Mivel ez egy szexi dolog így már teljesen be ette magát a társadalomba. Szinte mindegyik lány bisex akit ismerek. Lehet 14 vagy 40 éves. Bisex vagy és kész. Amúgy rengeteg férfi is csak mivel ez nem annyira elfogadott és látványos dolog ezért sokkal többen titkolják.
nov. 16. 16:35
 5/6 anonim válasza:
Igen, a legtobb ember bisex, de rengetegen meg nem mertek kiprobalni a masik oldalt, ezert ndm tudjak... ha teljesen elfogado tarsadalmunk lenne, akkor sokkal tobb lenne az elfogadottan bi ember.
nov. 16. 18:13
 6/6 anonim válasza:
Esetleg biszex lehetsz, de melegnek semmiképp sem mondanálak.
nov. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!