Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az lehetséges, hogy a Tinder...

Az lehetséges, hogy a Tinder az előfizetés ellenére sem dobál fel azoknak akiket likeoltam?

Figyelt kérdés
Beállítottam, hogy azoknak dobja fel a profilom, akiket ugye likeoltam, de azóta egy match sincs. Persze lehet, hogy ennyire népszerűtlen a profilom, bár ilyen mértékben nem gondolnám, de semmi sem kizárt :)

nov. 22. 19:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen, valahogy kamu szaga van az egésznek. Kereken 3 hetente kapok 1 likeot.
nov. 22. 19:21
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt akciós havidíj, de ez volt az utolsó. Csak a lehúzásra mennek, ami persze gondolható egy ilyen oldal esetében, hiszen nem céljuk, hogy mindenki megtalálja az igazit. de akkor sem fair :)
nov. 22. 19:27
 3/14 anonim válasza:
Nem vagyok egy ocsmány ember, de kereken 3 hetente kapok 1 likeot, azt keveslem.
nov. 22. 19:29
 4/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan előfizetés nélkül több match volt...
nov. 22. 19:29
 5/14 anonim válasza:
És tényleg, szabályosan 3 hét. Személyesen fogok ismerkedni és nem lesz bajom ezzel a tinderrel. Annak az árából, meghívok egy lányt egy kávéra, vagy italra és még kajálni is tudunk.
nov. 22. 19:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen egyetértek. köszi a választ, akkor nem csak nálam van ez így :))
nov. 22. 19:31
 7/14 anonim válasza:

Sose használtam Tindert, nem is igazán tervezek, de biztos hogy az az opció azt csinálja amit te hiszel?


Ha bekapcsoltad hogy csak az lásson akit te már like-oltál, akkor más nem fog egyáltalán tudomást se szerezni arról hogy létezel. Magyarán erősen leszűkítetted hogy egyáltalán ki fogja látni a profilod, nemhogy ki fog még abból match-elni. Így közel sem meglepő ha többet kaptál azelőtt hogy fizettél volna érte.

nov. 22. 19:45
 8/14 anonim válasza:
Szerintem a legnagyobb hülyeség azt beállítani, hogy azoknak dobáljon fel, akiket likeoltál. Mondok egy példát, ami pont az elmúlt 2 hétben esett meg velem. Van egy lány barátom és letöltötte a Tindert, nekem még aznap szerintem, 10 húzás után bedobta őt, mondom jobbra húzom. Neki 4 napon keresztül fel se tűntem, mert annyira sokkal nagyobb százalékban vannak jelen a férfiak a Tinderen, hogy az algoritmus nem sorsolt ki így sem. Könnyen lehet, hogy akiket te jobbra húztál főleg, ha nagyobb népességű környéken élsz, egy hétig fel se fogsz tűnni nekik és ha mégis sem garancia arra, hogy jobbra húznak.
nov. 22. 20:01
 9/14 anonim válasza:
Ha bejelölöd azt az opciót, azzal csak azt éred el, hogy csak annak fog mutatni (maaaajd valamikor a jövőben), akit te már jobbra húztál. Másoknak nem is dob fel, szóval tényleg nem igazán éri meg.
nov. 22. 21:09
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tanácsokat, csak azt gondoltam ha leszűkítem a kört akkor mindenképp feldobja nekik a profilomat. De akkor nem érdemes.
nov. 22. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!