Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen leválasztottam...

Tinderen leválasztottam magamról egy férfit, bejelöljem instragramon? Részletek lent

Figyelt kérdés

Tinderen párban álltam egy férfival, nagyon jól elbeszélgettünk, több hosszú levélváltas is volt.


Nagyjából beszélgetésünk 5 napján megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha találkoznánk. Természetesen igent mondtam. Kérdezte, hogy hogy érnék rá, szintén válaszoltam. Vissza is kérdeztem, viszont utána nem válaszolt több mint másfél napig a kérdésre.. Végül elutasításnak vettem és töröltem. :( sajnálom, mert nagyon tetszett.


Kicsit bánom,bár szerintem nem válaszolt volna már.. Megtaláltam instagramon, gondoltam, hogy adok egy utolsó lehetőséget és bekövetem a profilját.. Viszont nem biztos, hogy jó ötlet,nem akarom megalázni magam, megalazó"futni" mások után.


Felnőttek vagyunk. Szimpatikus volt a férfi, 38 éves, én 31.

Tudom, sokak számára gyerekes ez a kérdés,de mit tegyek? Engedjem el?



nov. 23. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Ne
27 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Mi volt a valaszod arra, hogy hogyan ernel ra? Ez fontos, lehet ott nem tetszett neki valami

Pl. Van aki ugy szokta h felsorolja melyik nap nem jo, mert ezt csunal azt csinal, aztan kozli h a heten csak ezen a napon lenne jo

Na ezt nem mindenki szereti, mert wbbol az lesz h ugy kell bejelenezni hozza

Tul hamar torolted, 3-4 napot varni kelett volna,

nov. 23. 23:04
 2/29 A kérdező kommentje:

A kérdése úgy hangzott, hogy a következő héten hogy érek rá. Ez azt írtam, hogy hétköznap sokáig dolgozom, esetleg péntek, vasárnap? Vagy másik nap legyen? Szóval ez volt a válaszom.


Lehet várnom kellett volna még, de azt sem értem, hogy ennyire miért kell megváratni egy embert a válasszal.


Időközben rájöttem, hogy a szavazásom nem jó. A fejlécben lévő kérdésre indítottam a szavazást. Sajnos nem tudom eldönteni, hogy a válaszolok az első vagy az utolsó "Engedjem el?" kérdésemre válaszolnak-e :D


Szóval, ha esetleg szántok egy kis időd erre a kérdésre, kommenteljetek. Nagyon köszönöm!

nov. 23. 23:21
 3/29 A kérdező kommentje:
*én azt írtam
nov. 23. 23:22
 4/29 anonim válasza:

Szeretnél x hónap múlva egyszer csak arra ébredni hogy "bazmeg mi lett volna ha mégis keresem"? Tekintve hogy kellően érdekel és foglalkoztat ahhoz hogy ide kiírj egy ilyen kérdést, az esélye talán megvan.


Ha nem szeretnél, akkor elég egyszerű a válasz. Mi történhet? Elutasít? Na és? Legalább lesz egy fix válaszod. Mi a rosszabb, hogy elutasít, vagy az hogy lehet kísérteni fog hogy meg sem próbáltad keresni? Ezt neked kell eldöntened.


Azt viszont kétlem hogy jó ötlet hogy csak bejelölöd, és nem szólsz semmit (ha ez a terved). Vagy csináld vagy ne, de ez a bejelölöm aztán vegye olyan jelnek aminek én szántam módszer aligha fog sokra vezetni. Főleg azután hogy te törölted tinderen.

nov. 23. 23:54
 5/29 anonim válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt.
nov. 24. 07:22
 6/29 anonim válasza:

Első gondolatom, hogy kapcsolatban él, és nem jó neki a hétvége, így ejtette a dolgot veled kapcsolatban.


Kevésbé durva lehetőség, hogy rosszul fogalmaztál. Az az "esetleg" hétvégére is, olyan "nem feltétlen akarsz vele találkozni" hangulatot sugallhat.


Nem ismerem a tindert, de nem tudod ott újra felvenni vele a kapcsolatot? Ha nem, akkor ne csak bejelöld, de írj is neki instagramon.


Valóban úgy van, hogy inkább azt bánjuk, hogy valakire ráírtunk, mint hogy az legyen bennünk, "mi lett volna". Előbbi három napos történet, elmúlik, de a "mi lett volna" elképesztően sokáig tudja nyomasztani az embert.

nov. 24. 08:05
 7/29 anonim válasza:

Fura tinderen talit lebeszélni. Első sorban mindig menjetek át egy másik platformra mint pl. : facebook, instagram. Itt már sok mindem kiderül. Több kép, van e jelenleg kapcsolata, stb.

Sok esetben mondjuk direkt nem raknak fel képet a feleségével és a gyerekeivel közöset. Azonban kis kutatással könnyen rá lehet jönni van e neki. Eut követően kell talizni. Ha neki nincs semmilyen elérhetősége az kamu. Persze vannak emberek akik nem használnak, de ami tinderezik az tuti használ mást is.


A kérdésre visszatérve amúgy az az a másfél nap nem olyan sok. Lehet dolga volt és nem nagyon volt energiára még tinderezni is. Elfogadható dolog. Ha 2-3 napja nem ír az viszont már több. Egyértelmű elutasítás, nem érdekled. Ha gondolod írj rá instán hogy véletlen törölted és akkor van e kedve talizni. Ha akar akkor úgyis sikerül taliznotok.

nov. 24. 10:09
 8/29 anonim válasza:

Szerintem kissé gyerekes, hogy törlöd azért, mert másfél napig nem válaszolt. Bár nyilván, ha annyira várná a találkozást, akkor válaszolhatott volna gyorsabban is. De nem lehet tudni, hogy nem ér rá, nem foglalkozott vele, vagy nem érdekli.

Viszont bennem is felmerülne, amit már írtak, hogy kapcsolatban van vagy pedig házas. Lehet, hogy hét vége után írt volna, hogy inkább hét közben találkozzatok. Nehogy lebukjon :D

Én a helyedben ezt elengedném. Láthatóan te jobban rá vagy pörögve, mint ő, és ez így nem jó. Főleg, ha tényleg van valakije.

nov. 24. 10:49
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem házas, senkije sincs ez biztos. Szerintem amúgy is nagyon rizikós lenne úgy fent lenni egy ilyen oldalon, hogy van esetleg párja, nem egy ismerős profilja köszön vissza rád az oldalon napi szinten ... Egyből kiderülne az ilyen, látnák az ismerősei..


Igen, lehet gyerekes volt részemről, már mind1

nov. 24. 11:11
 10/29 anonim válasza:
9: Kicsit naiv vagy :) Persze, lehet, hogy ez a férfi nem ilyen, de sajnos létezik ez is. Igaz nem Tinderen, de társkeresőn láttam én már ismerősök profilját. Akikről én nyilván tudtam, hogy házasok, de persze úgy hirdették magukat, hogy egyedülálló és komoly kapcsolatot keres. Nagyon sok házas, vagy párkapcsolatban élő, ilyen oldalakon keres szexpartnert. Van olyan barátnőm, aki a férjét találta meg több oldalon is.
nov. 24. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!