Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés Tinderen?

Ismerkedés Tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tinderen matcheltem egy lánnyal aki nagyon szimpatikusnak tűnik. Sajnos nincs túl jó kommunikációs készségem. Nehezen tudok beszélgetést kezdeményezni. Az első lépések már megvannak, elkezdtünk beszélgetni. Közös érdeklődés is van. De sajnos elakadt a beszélgetés.

Tudnátok tippeket adni,hogy miket kérdezzek, mivel kapcsolatban beszélgessek vele? Légyszi értelmes válaszokat írjatok. Köszi előre is!



nov. 18. 22:03
 1/5 anonim válasza:

Mik voltak az első lépések, amik már megvannak?

Mik a közös érdeklődések?

Miket tudtok eddig egymásról?

Hol akadt el a beszélgetés?

nov. 18. 22:21
 2/5 anonim válasza:
engedd el
nov. 18. 22:39
 3/5 anonim válasza:
Lehet hülyeségnek hangzik,de ha van közös érdeklődési téma, akkor miért nem hívod el egy olyan programra, és kitudnátok beszélni a napot.
nov. 18. 22:57
 4/5 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom neked, ha elakad a beszélgetés ott vége Tinderen. Az esetek 99%-ban, ha nem jutottok el oda, hogy átmenjetek máshova beszénli és Tinderen elakad a beszélgetés az úgy is marad. Ha meg az ország keleti részében élsz főleg. Annyira befásult, megkeseredett emberek vannak itt, hogy beszélgetni sem lehet velük normálisan. Ezerszer jobb és tartalmasabb matcheim voltak Pest és Dunántúlon. Szóval nekem ez a tapasztalatom, nem biztos hogy nálad is ez lesz azért is nem írtam 100%-ot, de nekem még egyszer se volt olyan, hogy Tinderen elakadt a beszélgetés, nem lett felajánlva másik platform és az bármikor is folytatódott volna. Még ha írsz is szintén 99%, hogy nem fog válaszolni, szintén főleg, ha a keleti országrész.
nov. 19. 08:43
 5/5 anonim válasza:
Az a baj, ezt nem lehet biztosra megmondani, mert nem tudni mit írtál eddig neki + ha még fel is próbálnád éleszteni a beszélgetést, az nagyon nehéz lesz. Egyébként mennyi időt beszélgettetek? Lehet már ott tart a dolog, hogy el kellett volna hívni valahová a csajt.
nov. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!