Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sok 30 körüli szingli pasi...

Sok 30 körüli szingli pasi van itt?

Figyelt kérdés

2023. nov. 25. 21:24
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
jó sok simp aki nőre vágyik
2023. nov. 26. 13:29
 22/33 anonim válasza:
Na, itt vagyok 29 évesen. Csak hogy legyen 30 alatti is a kommentelők között
2023. nov. 26. 13:53
 23/33 anonim válasza:
Eggyel több
2023. nov. 26. 14:21
 24/33 anonim válasza:
Miért lenne simp, aki nyitott az ismerkedésre? Nem látom az összefüggést. :)
2023. nov. 26. 14:37
 25/33 anonim válasza:

azért mert nem látjátok hogy már van egymillió jelenkező erre az egyetlen nőre? ez olyan mint amikor jelentkezel egy nyereményjátékra, és nagy eséllyel csak elbukod pénzed.

valószinüleg meg már nem is fog vissza irni senkinek. látja hogy milyen sok férfinak kell még igy kép nélkül, megnőtt az egója elégedett lett, amire szüksége volt és ennyi. innentől már vehetjük ugy hogy leseszar.

2023. nov. 26. 14:43
 26/33 anonim válasza:

Némi (na jó, nagyon sok) frusztrációt érzek a válaszodban. Ha ide írom, hogy szívesen ismerkedem, az nem jelenti, hogy “kell, így kép nélkül” (bár tény, hogy nem a fotója lesz döntő fontosságú. Nekem nem került semmibe egy egysoros válasz a kérdés alá.

Lehet, hogy a kérdező valóban ismerkedni akar, nem az egóját simogatni. Szerintem nem kell mindent belelátni a dologba. Ha akar, ír, ha nem, nem, ilyen egyszerű ez.

2023. nov. 26. 14:49
 27/33 anonim válasza:

lehet hogy valóban akart ismerkedni, de az is lehet hogy már nincs szüksége rá.

a kép nélküli dolgot csak példának mondtam. és hiába ide irod hogy te is ismerkednél vele, ha az van amit irtam a 25. válaszomban.

2023. nov. 26. 15:10
 28/33 anonim válasza:
a nyereményjátkos részhez hozzá tenném, hogy ez esetben nem pénzed bukod , hanem csalódni fogsz és simpes leszel. illetve időpazarlás és kár a reménykedésért.
2023. nov. 26. 15:12
 29/33 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem simogatja az egómat, ha sokan írnak itt. Mivel nem is ismernek.


És én se tudom, kik írnak. De éppen ezért nem kell senkinek sem magára vennie, ha névtelenek nem válaszolnak. Senkinek sem a személye ellen szól.

2023. nov. 26. 15:27
 30/33 anonim válasza:

#7: "Amúgy ez az oldal tele van velük, és nem csak 30-as pasik. 18-tól 60 (!) éves korig bőven akad itt. Csak a helyzet az, hogy ők nem olyanok ám, mint Brad Pitt meg Henry Cavill (most csak írtam valamit). Itt ne nagyon akarj ismerkedni, ha jót akarsz persze, mert a végén még megkapod, hogy túl nagyok az igényeid, és k*rva vagy meg stb."


Igen, tudjuk, hogy ezen az oldalon (is) csak a nők csúcskategóriások, mindegyikük topmodell külsejű, több nyelven beszél, jól fizető munkája van, és aktív szociális életet él... Azzal nincs baj, ha valakinek vannak igényei, azzal már sokkal inkább, ha valaki nem tudja ugyanazt nyújtani, mint amit elvár a másiktól, vagy ha egy átlagos nő királykisasszonynak képzeli magát, és fanyalogva, bunkón beszólogatva utasítja el az átlagos férfit.

2023. nov. 26. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!