Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hany 20 év körüli lány maradt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany 20 év körüli lány maradt szingli idén nyáron? És ki mert maradt az?

Figyelt kérdés
Én 22eves pasi vagyok és "szerencsére " egyenlőre én is az maradt :) hozzá teszem csak emberi kíváncsiság :)

2017. aug. 17. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
17 annak számít? :D
2017. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ,de igazság szerint nem is foglalkoztat ez,jól megvagyok egyenlőre így is .Nem érzem ,hogy rosszabb lenne az életem attól ,hogy jelenleg szingli vagyok. Nyári gyakorlaton voltam kórházban júliusban ,most augusztusban meg diákmelózok. A maradék szabadidőmet pedig inkább a barátaimmal töltöm . Nagyon jó nyár ez így is.

23/L

2017. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Sok embernek nem hiányzik a szex, se a kapcsolat. Vannak ilyenek. Hozzáteszem ez nem túl természetes dolog, de hát az ő magánügyük ez :D Egyébként nem fikázódásként, de az "egyeNlőre" az matematikai fogalom, lásd =

Amire ti gondoltok, az "egyelőre". Nem okoskodás, csak egy gondolat volt ez is :D üdv.

2017. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!