Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkereső nincs az...

Facebook társkereső nincs az app-ban, mit kell csinálni, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Anno fent voltam, ugyanez a telefonom volt. Most nincs a menüben, fogalmam sincs mióta és miért. Már az appot is újratelepítettem, de az sem oldotta meg.

Valami beállítás probléma lehet, vagy mit kellene tenni, hogy újra elérhető legyen?


nov. 26. 20:00
 1/5 anonim válasza:
Nézd meg, hogy a profilodnak mi az "állapota". Anno velem is ez történt, újraraktam az appot, frissítettem, ki-be lépkedtem, és kiderült, hogy a profilom valami miatt "büntetésben" van a facebookon, ezért aztán jópár funkció, köztük a társkereső sem érhető el. Ez nem feltétlenül amiatt van, mert kiraktál valami gáz tartalmat, van, amikor valaki csak random bejelent, és épp úgy alakul, hogy büntetésbe raknak.
nov. 26. 21:13
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet megnézni? Egyébként kb semmi nincs kirakva a profilomra, nem kommentelek, szóval okot nem adok ilyesmire.
nov. 26. 21:58
 3/5 anonim válasza:

Valakinek van és valakinek nincs. Egyszerűen nem jelenik meg és kész. Van olyan ismerősöm akinek szintén nem volt és egyik napról a másikra hirtelen lett. Úgy kell elképzelni mintha lenne egy 100 fős szoba amiben vannak 100 an. Ha egy ember kilép és 99 en lesznek, akkor valaki bekerülhet véletlenszerűn.


De egyébként nem tudom, hogy működik az alapja, de ez a lényeg hogy egyszer majd lesz neked is. Lehet évek múlva, lehet napok. Teljesen random. Lehet új mobilt veszel és azon valahogy megjelenik. Azonban ezzel nem tudsz mit csinálni és tudom hülyén hangzik de ez van. :)

nov. 26. 23:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért fura, mert volt és hasznàltam is, igaz még tavaly, de ugyanezen a mobilon. Érdekes, hogy vajon miért így csinálják.
nov. 26. 23:21
 5/5 anonim válasza:
Hidd el nem sokat vesztesz vele. Én most csináltam meg és elég gytra a választék.
nov. 27. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!