Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Velem van a hiba ?10 eve...

Velem van a hiba ?10 eve probalkozok hogy legyen valakim 3 fele tarskereso ahol senki nem like ol nemvagyok szerintem rossz pasi ha vannak itt lanyok kuldok kepet kivancsisag kedveert.

Figyelt kérdés
Parszor ossze is szemeznek velem lanyok / eleg jol oltozkodom ezt szova is szoktak tenni..2-3 havonta talalok egy lanyt akibe nagyon hamar erzeseket tudok taplalni es otthagy viszonylag hamar mer ő semmi komoly kapcsolatot nem akar ,utanna ossze torve megyek tovabb sose adom fel...nem vagyok zakkant meg semmi a fogalmazas mindig nehezen ment igy roviden eleg furan hangzik ez a kis tortenet de nagyon mely ponton vagyok lelkilek rohadt rossz a magany

#magány #kapcsolat #társkeresés #Miért nem találok senkit
nov. 28. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Szerintem kisugárzik az elkeseredettség belőled. A nők a magabiztos pasikat kedvelik. Biztos észrevetted, hogy a külsőleg előnytelen férfiak bomba nővel járnak. Nem mindig a pénz miatt. Engedd el a pánikszerű társkeresést.
nov. 28. 15:18
 2/26 anonim válasza:

Hol járnak előnytelen külsejű férfiak jó nővel? :D

Fordítva akartad írni?

nov. 28. 15:21
 3/26 anonim válasza:

Az max 18 év alatt megy. Hogy birkasérót növeszt, térdig húzza a fehér zoknit, aztán a kiscsaj akinek megmondták, hogy most ez a vonzó, rástartol.

Valódi nőknél ez nem működik.

nov. 28. 16:16
 4/26 anonim válasza:
Küldj egy képet magadról kíváncsi lennék!
nov. 28. 16:20
 5/26 A kérdező kommentje:
5 os hol tudok neked kuldeni?
nov. 28. 16:33
 6/26 anonim válasza:
Hát ha ennyire életképtelen vagy, akkor nem csodálkozom hogy nem találsz lányt!
nov. 28. 16:38
 7/26 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok jartas az 1980 as mukodesu gyakori kerdesek oldal mukodeseben ?🤣🤣🤣
nov. 28. 16:40
 8/26 A kérdező kommentje:
[url= [link]
nov. 28. 16:48
 9/26 A kérdező kommentje:
[url= [link]
nov. 28. 16:50
 10/26 A kérdező kommentje:
M1 aki kivancsi irjon uzenetbe es le irom a facebookom 😅
nov. 28. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!