Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hi! Kiwi.com oldalra felmentem...

Öcsisajt kérdése:

Hi! Kiwi.com oldalra felmentem megvettem a repülőjegyet ami kellett de rossz emailt adtam meg. Órák ota probalkozom de nem tudom megváltoztatni mert nem tudok belepni a foglalasba mert igazabol egy nem létező emailt adtam meg. segítetek nekem? Pls!

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Regisztrációkor nem volt szükség az email ellenőrzésére vagy a regisztráció aktivilására?
2022. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha regisztrálod azt a mail címet, feltéve, hogy nem másé? Én egyszer csináltam ilyet, egy betű elírással. :D
2022. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kiwi.com-nál is működik valamiféle ügyfélelhárítàs, én náluk próbálkoznék. Nem szokott egyszerű lenni az ilyen közvetítőkkel.
2022. máj. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Mivel a kiwi.com-on vásároltál, így jártál Nem csak erősen túlfizetted a jegyedet (igen, jelentős felárat számolnak fel azért, mert az emberek az ő hirdetésükre kattintanak), hanem most lehetőséged lesz megismerkedni nagyszerű ügyfélszolgálatukkal.

Próbáld felvenni velük a kapcsolatot.

:) Nem lesz nagy élmény, de ha kitartó vagy, talán válaszolnak.

2022. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
A rossz email címre is ráírhatsz, lehet egy cukibogarat fogtál ki, aki még segít is neked, ha semmi más nem maradt
2022. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!