Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem kívánt gyerek vagyok,...

Ha nem kívánt gyerek vagyok, emiatt lehetek mindig balszerencsés? Mindig csak a rossz történik, semmi sem sikerül pedig próbálkozok.

Figyelt kérdés

Átlagos dolgok pl ha veszel valamit működik, nem romlott, vagy csak az elgondolod megveszed és ennyi.

Venni akartam egy telefont(samsung) úgy, hogy kifizetem az árát, nem részletre. Megvettem erre itthon kapcsolom be hibás s kijelző. Media marktbsn nincs készleten, nem tudják cserélni. 3-6 hét a beszerzés nekik, sem pénzt semmit sem csinálnak így a pézem oda, telefonom nincs. Ez már a harmadik ilyen eset velem.


Mindenben úgy érzem rosszul döntök, aggódok, állandóan feszengek emiatt


2020. dec. 22. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ilyen, ezeket csak beképzeled, bevonzod.

Mindenkivel történnek rossz dolgok is, jó dolgok is, de te csak a rosszakra fókuszálsz azért, mert azt hiszed hogy mindez azért van, mert nem kívánt gyerek vagy.


Amúgy milyen szülő már az ilyen, aki ezt mondja a gyerekének?

2020. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy akkora baromság, hogy sírok. Mindenkivel történnek rossz dolgok. Nem létezik szerencse vagy szerencsétlenség, legalábbis nem ezoterikus dolog. Csak puszta véletlen.
2020. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Olyasmi létezhet, hogy nem kívánt gyerek vagy, ebben a szellemben nevelnek, ezért a mentalitásod, tudat alatt sikertelenné tesz. Olyan nem létezik, hogy azért nem működik pl a telefon, amit veszel, mert ilyen a családi háttered. Nincs ok-okozati összefüggés a kettő között, még nem egyértelmű szinten sem.
2020. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy sorozatosan ilyenek értek. Úgy léptem túl rajta, hogy elfogadtam, bármilyen szerencsétlenség is ér. Utána elmúlt.
2020. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a MediaMarkt-ben hibás telefont veszel és nem adják vissza a pénzt??? Elég kamu szaga van ennek az egésznek...
nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!