Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne egy kédésem. Van egy...

Lenne egy kédésem. Van egy fiu (a suliból). Az elején köszöntünk egymásnak, de most nem (furcsán néz és elforful). Ma pl kifordult és úgy tett, mint ha nem ismerne. Ennyire megjátsza? Nem tudom rám vár e, hogy kezdeményezem a köszönést?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve írunk kb 1x szer két héten. Az elején még köszöntem neki kb 3x szor (nemtudom hogy de volt bátorságom), ő pedig nagy mosollyal köszönt vissza. Mostanában vagy 4x szer is megtörtén, hogy rám néz mint, aki szellemet látott és elfordul. Szerintem csak színészkedik, ennyire láthatlan lenék (pedig próbáltam egy picit mosolyogni is) Én nem is értem, hogy ha írunk valakivel akor arra a személynek másnap nyilván köszönünk...

dec. 4. 19:49
 1/7 anonim válasza:

szia nagyon óvodás a kérdésed. Lehet hogy nem akar tőled semmit amúgy arra nem gondoltál? vagy hogy elege van belőled ha irogatsz neki xd? sztem valld be hogy bejön neked, aztán majd meglátod. Térjetek a lényegre, én is voltam iskolás ne vacakoljatok már annyit:)


21/f

dec. 4. 20:10
 2/7 anonim válasza:

1. Ki nem állhat, nem akar semmit, csak amikor ráírsz, akkor kedvesen válaszolgat és ennyi.


2. Beléd van esve mint kőműves 5 keserű után az alapásásba, csak szégyellős.

dec. 4. 20:36
 3/7 anonim válasza:

Hátt... nekem tisztára a SZJG-ből (Szent Johanna Gimi) Cortez jutott eszembe, de szerintem csak szimplán nem kedvel


vaaagy... titkon szeret, csak magának sem akarja bevallani;D

dec. 4. 21:38
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, ő más, nem tudom bejönnék e neki (egyszerű lány vagyok) és halottam hogy neki azok a másfajta csajszik jönnek be, de hátha csoda történik, ami 1%.
dec. 4. 22:31
 5/7 anonim válasza:
Ha netán mégsem, akkor én szívesen megismernélek.
dec. 5. 10:17
 6/7 anonim válasza:
De miket irtok, hol, ki kezdte. Kontextus bovebben kene.
dec. 6. 02:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Én írok mindig, instán...,csak alap dolgokat (miujság, hogy van, mitcsinal) mondjuk en sokszor meg nevetettem, meg a gyakorlatról az oviban aról beszelgetünk. A kényeg, hogy nem szoktunk nagyon olyan más dolgokról írni (nemiskerjuk egymast nagyon) Ráadásul ő szlovák én meg magyar és nehezen beszélek is szlovákul (de lehet érteni), nem tudom nem néz e talán idiótának már...
dec. 6. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!