Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők. Tetszik egy...

Ladanyiz kérdése:

Lányok, nők. Tetszik egy lány, egy plázában egy üzletben dolgozik. De ő ha meglát, akkor keresztbe tett karokkal elfordul tőlem. Jól értem, hogy így jelez nekem, hogy ne próbálkozzak nála, mert nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 11:51
 1/6 anonim válasza:
Milyen a kapcsolatotok? Beszéltél vele valaha? Lehet csak zavarba jön mert látja hogy nézed.
2022. jún. 20. 11:52
 2/6 anonim válasza:

Szerintem is jó lenne tudni az előzményeket.

Ha pl. sokat bámultad már a folyosóról, akkor azt hiteti, hogy egy perverz vagy :D

2022. jún. 20. 12:08
 3/6 anonim válasza:
Azért nem illik dolgozó emberrel ismerkedni, mert neki munkakövetelmény az, hogy veled kedves legyen. Ergo nem küldhet el a francba, nem hagyhat ott csak azért, mert neki nem tetszel. Ezt kihasználni meg szimplán köcsögség.
2022. jún. 20. 12:20
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem bámulom. Eleve nem egyedül megyek be az üzletbe.

Ránézni ránézek persze, hisz szimpátikus nekem.

Beszélni egyszer mondtam valamit, azon nevetett.

2022. jún. 20. 12:47
 5/6 anonim válasza:

Inkább csak félénk !

Nem elég magabiztos !

Próbálkozni ettől még lehet !

Sőt mi több - kötelező ! ! !

2022. jún. 20. 19:37
 6/6 anonim válasza:

Munkahelyen ne ismerkedj és ne próbálkozz, mert neki kötelező jópofiznia veled, akkor is, ha a háta közepére nem kíván!


Ha valamit akarsz tőle, kérdezd meg munkaidő után.


Egyébként ezer oka lehet, én pl ha zavarban vagyok ugyanígy összefont kar, lesütött pillantás, kissé direkt elutasító kommunikáció.

Ha viszont valaki abszolút nem szimpatikus akkor hűvös vagyok vele. Udvarias, de kimért.

2022. jún. 21. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!