Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Kizáró ok nálatok ha...

Lányok! Kizáró ok nálatok ha egy 45 éves férfi a szüleivel él?

Figyelt kérdés
dec. 9. 19:38
 1/7 anonim válasza:
Én 25 éves vagyok, nálam a nagy korkülönbség miatt lenne kizárt, de alapjáraton az, hogy valaki a szüleivel él, nem a világvége. Nem elég információ, hogy miért él mindig velük, úgyhogy én biztos többet kérdeznék. Nem mindegy, hogy azért mert gyámoltalan, semmirekellő vagy mert ápolja a szüleit.
dec. 9. 19:43
 2/7 anonim válasza:
Őszinte leszek, nálam a legtöbb esetben igen. Nyilván el tudok képzelni olyan szitut, amikor elfogadom, például ha valaki ápolja az idős és beteg szüleit, vagy épp akkor vált el, és átmenetileg költözött haza. De aki ennyi idősen még sosem élt külön a szüleitől és nem is akar eléggé ahhoz, hogy erőfeszítéseket tegyen ennek érdekében, az nálam nem jön szóba.
dec. 9. 20:29
 3/7 anonim válasza:
Ha a kezdetek óta a szüleivel élt, és még soha életeben nem volt külön tőlük, akkor abszolút kizaro ok.
dec. 9. 21:44
 4/7 anonim válasza:
Nem.
dec. 9. 21:48
 5/7 anonim válasza:

Ugyanannyi idős nő vagyok, mint te, kérdező.

Én már legalább 20 éve dolgozom, így meg tudtam ennyi idő alatt alapozni az önálló életet.

Szóval igen: ha nem valami átmeneti helyzet miatt adódott így (pl idős szülőt kell pl egy baleset vagy kezelés után felügyelni pár hónapig), sosem bírt a velem korú férfi a saját lábára állni, akkor sajnos valóban nem lesz egymással dolgunk.

dec. 10. 18:50
 6/7 anonim válasza:
A kor eleve már kizáró ok. 32/N
dec. 12. 00:58
 7/7 anonim válasza:

Nem.

Hol kellene élnie, valami albérletben?

Saját lakàs oké, de ha a szülőknél is van hely, akkor minek egy rakás pénzt kidobni egy lakás fenntartására?!

Amúgy hol élsz? És mi a foglalkozásod?

dec. 12. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!