Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg szerencsés egy ilyen...

Tényleg szerencsés egy ilyen férfi, aki ilyen jóban van a szüleivel, tényleg nyugodtabb jobb az élet így?

Figyelt kérdés
Valahogy irigylem barátomat ott él a szüleivel, igaz külön lakrészben de mégis együtt vannak, barátnője is van, egyre többet együtt vannak, ismerem az anyukáját apukáját abszolút nem szól bele az életébe de nyilván elmennének hogy ha olyan rossz lenne a dolgok valahol, anyagi javak is megoszlanak meg úgy szerintem mindenben könnyebb, főznek egymásra, együtt könnyebb az élet nem?
2022. máj. 22. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Nem látsz bele 100%-ban mások életébe.


Még ha eleinte igen, vagy a külvilág felé mutatva jónak tűn(t)ik a kapcsolat, akkor is megbújhat ott sok minden más.


Pl.: Mi van, ha anyu pici fia azért lakik ott, mert lusta ahhoz, hogy saját fészket alakítson ki és arra hajt, hogy a szülők hamar elpatkoljanak? Vagy ha neki mindegy meddig élnek a szülők, mert amúgy tök jól el van velük, hisz addig is velük élt és nem zavarja.


Szerintem a nagyszülői státuszban mindenképpen elő fognak jönni az addig talán rejtve maradt ellentétek. MINDENHOL így van. Nincs kivétel.


Amúgy az a fura, hogy lányok szüleivel miért nem élnek sokan? Nem? Talán mert a nők tudják, amit tudnak ilyen felállásokban.

2022. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rolivagyokszia válasza:
22%
Csak párban igazán élet az élet. Szerintem ahoz hogy valaki tervezze a jövöjét bele kell kalkulálnia egy társat mert anélkül nincs értelme. Kell valaki akire tud számitani, támogatja, ösztönzi... De szerintem erre mindenkinek maga kell rájönnie.
2022. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Csak párban igazán élet az élet


Ja, jó példa erre a húgom, három házasság után, 5-6 élettárssal a háta mögött, mindig külön lakva, meg én 26 éve együtt anyóssal, gond nélkül.

Intelligencia kérdése.

2022. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem
2022. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Bocsánat én eleve nem kezdek bele olyan kapcsolatba ahol ilyen jellegű helyzet van.
2022. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem írod, hány éves az illető. Mindenestre én semmi irigylésre méltót nem látok benne.
2022. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Teljeesen emgszokott és normális helyzet.
2022. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindegy, hogy 20 éves vagy 30+


Meg elég ellentmondásos, hogy "nem szólnak egymás életébe" közben meg "főznek egymásra".


Szerintem legyen bármilyen jó kapcsolat, idővel teher lesz egymásnak két külön család, mert mindenki a maga életét élné.

2022. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!