Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők! Nálatok mennyire fontos...

Nők! Nálatok mennyire fontos egy férfi arcszőrzete?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Nők! Nektek mennyire tűnik fel, ha egy férfi, aki alapvetően borotválkozik, pl randira 2-3 napos borostával megy? Az első benyomásotok, hogy fúj, igénytelen? Vagy nem foglalkoztok vele?

Szerintem a legápoltabb megjelenés mindig a borotvált arc, majd egy szépen megcsinált szakáll. Nyilván aki csak hagyja összevissza nőni hetekig és látszik rajta, hogy se nem ápolja, se nem vágja formára, töredezett, száraz, foltos stb az borzasztó igénytelen.

Borosta is lehet szerintem igényes, de akkor is, ha az formára van vágva, nem nő le a nyakra, a vonal az arcon megvan csinálva stb.

Szerintetek?



dec. 13. 19:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sokat elárul a férfi igényességéről, ápoltságáról az, hogy mennyire tartja rendben a bajszát meg szakállát.
dec. 13. 19:09
 2/14 anonim válasza:
Szerintem ez egyéntől függ, ha ápolt az ember, és ez látszik az arcán is akkor oké. Van akinek nem áll jól a sima arc, vagy a borosta vagy a szakáll. Ha ezt felismerve gondozza a szőrt az arcán akkor minden jó. Főleg ha neki is tetszik és jól érzi magát úgy.
dec. 13. 19:13
 3/14 A kérdező kommentje:

Pont ezt beszéltem egy lány barátommal, aki szerint nálunk férfiaknál “csalás”, hogy nőként nekik elvárás a mindenhol csupasz, és ha nyáron csak egy leghalványabb szürke foltocska is látszik a hónaljukon undorítóak, míg mi férfiak mindent megtehetünk.

Nos szerintem a test és arcszőrnél a férfiakra is ugyan az érvényes, hogy ápolt=igényes, csak amíg a nőknél az ápoltság a csupasz hónalj, lábak stb-re érvényes, addig a férfiaknál is a kócos haj, burjándzó hónaljbokor vagy össze vissza növő szakáll ugyan úgy igénytelen

dec. 13. 19:14
 4/14 anonim válasza:

Amelyik pasi azon problémázik, hogy éppen van 0.5mm szőr a lábamon, az menjen máshova problémázni :)

Én azért borotvalom, mert engem zavar, nem azért hogy másnak tetszen. Egy női szőrös láb semmivel sem ápolatlanabb, mint egy férfié.

Tehát, ha a pasi mondjuk szakállat szeretne, és nem szalvétának használja, amiből a teljes aznapi menüjét ki lehet olvasni, akkor semmi vész vele. Ha borostás akar lenni, akkor legyen az.

dec. 13. 19:25
 5/14 anonim válasza:

3

szerintem a nőknek még mindig jobb dolguk van. 2 perc alatt találnak párt, míg férfiként ha nem vagy 190+ centis testépítő és/vagy nem vagy gazdag akkor egész életedben szűz maradsz

dec. 13. 20:07
 6/14 anonim válasza:

"a nőknek még mindig jobb dolguk van. 2 perc alatt találnak párt"


De milyet? Valami selejtes perverzet, aki az iskolás kislányoktól a nyugdíjas néniken át a kipufogócsőbe is bedugná a f.szát, ha már elég kétségbeesett.

dec. 13. 21:15
 7/14 anonim válasza:
Ilyet találsz két perc alatt. Legjobb barátnőmre is ilyen 65 éves buszsofőrök hajtanak rá, akiknek a feleségük mellé még "jól esne egy 19-25 éve szerető".
dec. 13. 21:17
 8/14 anonim válasza:

5, ez hülyeség. Sztereotípia, pontosabban. Elvakult picsh@knak ez a szintje, de ha nem ilyen lányt szeretnél, akkor ő nem mérőszalaggal fog rohangálni, hogy fixen 2 méter felett vagy-e.

Most erre elkezdhetnénk sírni hogy jaj a faszik meg azt nézik hogy mekkora a mellem és mivel nem Es kosaraim vannak sosem lesz pasim. Nyilván aki csak erre megy az annyit is ér.

dec. 13. 21:37
 9/14 anonim válasza:
#5 Jajj, már megint te? Ne unod még ezt a vergődést minden kérdés alatt?
dec. 14. 00:57
 10/14 A kérdező kommentje:

#5, a föld lakosságának kb 20% nő 190cm fölé, és ezek jelentős része nem gazdag (relatív milyen pénzösszegtől gazdag valaki). Onnantól a te hibád, apukám sem 190centi, se nem gazdag, mégsem szűz. Sőt, a környezetemben kb senki sem felel meg a “190cm, gazdag, nem szűz” kategóriának, mindenki vagy, vagy.

Ne sajnáltasd magad, magadat járatod le az ilyen hozzáállással.

dec. 14. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!