Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lànyok,nők,hölgyek,asszonyok...

Lànyok,nők,hölgyek,asszonyok nektek mennyire fontos amikor férfit kerestek,hogy mennyi pénze,milyen fizetèse, milyen lakàsa, autója stb van?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 12:48
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Itt lehettek nyugodtan anonim őszinték
2023. okt. 26. 12:49
 2/29 anonim válasza:
Semennyire, nem a pénztárcájához megyek hozzá. Nyílván ne legyen hajléktalan, de ez egy nagyon illetlen kérdés és nem vagyok prűd se gazdag, épp hogy szegény. De én nem tudnék valaki mellett úgy élni, hogy akár csak egy kicsit is az vonzon hogy a vagyona mennyi.
2023. okt. 26. 12:59
 3/29 A kérdező kommentje:
Miért illetlen?Hogy jön ide a prűdsèg?
2023. okt. 26. 13:03
 4/29 anonim válasza:
Az illetlent azért írtam mert bár az emberek egy része nem ismeri de valójában nagyon illetlen dolog a vagyont nézni, régen volt igen amikor arra mentek, elég mocskos világ volt. Viszont nem minden a pénz és mondom ezt úgy hogy nem álltatom magam (ezt jelenti a prűd) és nem vagyok gazdag aki ossza az igét mert am meg mindene megvan, nem én szegény vagyok de boldog és ahhoz nem kell gazdag pár, csak meglegyen minden amit szeretnénk és alap.
2023. okt. 26. 13:15
 5/29 A kérdező kommentje:
Azt hittem a kérdésem az illetlen bocsi
2023. okt. 26. 13:18
 6/29 anonim válasza:

Ha komoly kapcsolatról van szó, nálam fontos kérdés. Nem kell gazdagnak lennie, nem amiatt érdekel, hogy nekem mennyi hasznom származhat belőle. De legyen stabil munkája, lakása, autója, mindegy milyen csak legyen. Jártam úgy korábban két esetben is, hogy a szívemre hallgatva összejöttem olyannal, aki alkalmi munkák között tengődött, hozzám költözött és arra ment ki a játék, hogy idővel rajtam élősködjön. Ilyet többet nem. Szóval igenis legyen meg a saját egzisztencia.

40N

2023. okt. 26. 13:23
 7/29 anonim válasza:
Egyetértek veled 6-os én kicsit szélsőségesen néztem az oldalt viszont amit írtál eredetileg ez lenne az aranyközépút. Csak már a tvben is a pénzre megy mindenki.
2023. okt. 26. 13:29
 8/29 anonim válasza:

Ki akar putriban élni? Ki akar szegény lenni? Ki akar nélkülözni?

Az élet nem egy Disney mese, hogy a csóró, de helyes pasi majd mindent megér, és szívesen eldobsz érte mindent ami addig úgy érezted, hogy fontos.

A kapcsolatok jönnek, és mennek, ez a rohanó világunk. A házasság is 10/9 embernél nem, hogy örökre még pár évig se tart. Akkor az a pár év legalább úgy teljen le, hogy mindenkinek jó, és nem azon kell görcsölni, hogy vajon Adonisz ki tudja-e fizetni a rezsit, vagy megint én gondolkozzak rajta, hogy a fizuból hogyan tartsak el egy csődtömeget.

Én, mint nő szeretek tervezni, haladni, fejlődni. Ha akarsz is családot hogyan tervezel a semmire? Majd a jó indulat meg a szeretet megtölti a gyerek hasát a pörkölt helyett? Majd játszik a porcicákkal?

Én nem akartam örökre egy mekis dolgozó mellett rekedni. Igen, diákmunkával mi is ott kezdtük. Láttam a társamban a potenciált, hogy AKAR több lenni.

Nem volt fontos az, hogy akkor mi van és mennyi nálunk, most már fontos lenne. Mert már nem diákmunkáról indulunk, nem küzdünk meg az első munkahelyeinkel, nem az első cégünket indítjuk. Értelem szerűen, ha keresnék valaki mást akkor nem akarnék mindent előről kezdeni. Olyat keresnék aki mint élettárs megfelel az elvárásaimnak. A külső mellékes egy bizonyos szintig.

Legyen intelligens, és ne legyen földhöz ragadt. Mit kezdjen az ember egy töketlen fickóval, akinek az egyetlen életcélja szidni a világot, hibáztatni mindenkit, és minimálbérrel megöregedni? Ki lehet jutni mindenhonnan, mi is a "sehonnan" indulók voltunk. Apukám sosem dolgozott, anyukám alig tudott minket eltartani, én ilyen szolgalelkű sosem lennék. Imádom az anyukámat, de semmilyen szerelem nem mentség erre. Vedd észre, ha kihasználnak. 🤷🏼‍♀️

2023. okt. 26. 14:59
 9/29 anonim válasza:
A pénzre mennek a nők,csak nem mondják ki.
2023. okt. 26. 15:12
 10/29 anonim válasza:
Mindegyiknek fontos, de ezzel nincs semmi probléma. Így fejlődtünk ki. A nőknek fontos a magasság, erő, inteligencia és anyagi háttér, mert a férfi dolga a kapcsolatban megteremteni a biztonságot (legyen az anyagi vagy fizikai biztonság). A férfiaknak meg fontos a nők "tisztasága" (szexuális értelemben), kora, külseje és minden egyéb ami a termékenységgel függ össze. Ezek a férfi és női szerepek, az emberek 99%-a ezek mentén választ párt magának, akár bevallja akár nem. Pont ugyan olyan hülyeség lenézni egy nőt amiért nem jön össze egy csóróval vagy egy alacsony férfival, mint egy férfit azért mert nem jön össze olyannal akinek gyereke van vagy kövér. Evolúciós pszichológia, rengeteg kutatás van a témában utána lehet olvasni. Végső soron mi is állatok vagyunk, sose tudjuk levetkőzni ezeket a beidegződéseket akármennyire próbáljuk.
2023. okt. 26. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!