Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aki számomra ismertlen, de...

Aki számomra ismertlen, de már sokszor láttuk egymást( valahol itt lakik a közelében) hogyan tudnék szóba elegyedni? Eléggé tetszik nekem

Figyelt kérdés

dec. 28. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Kisebb település? Akkor egyszerűen ráköszönsz és kérdezel valamit. Ha nagyobb város, akkor meg simán elkezdesz vele valamiről, pl.: rákérdezel, hogy mi hol van?
dec. 28. 20:29
 2/5 anonim válasza:

Szólitsd le hogy XY utcát keresed, segítsen már.

De a lényeg hogy az az xy utca biztosan ne létezzen ott a környéken.

Ekkor erősködni fog, hogy nincs ilyen, te pedig erősködj, hogy biztosan tudod hogy valahol erre van.

És már szóba is álltatok, sőt, megvolt az első veszekedésetek is :DDD

dec. 28. 20:40
 3/5 anonim válasza:

Simán rákérdezhetsz, hogy: -Itt laksz a közelben, mert sokat látlak erre?

A reakciójából úgy is észre veszed hogy, szimpatikus vagy-e neki továbbá, vagy folytatjátok a beszélgetést, vagy elköszönhetsz...

dec. 28. 20:59
 4/5 anonim válasza:

Engem kerülgetett így egy férfi, mindketten sportolók vagyunk és tudtunk egymásról, de sosem volt kontakt. Aztán egyszer nagyon téblábolt körülöttem a parkban, végül megszólított, hogy "talált egy eldobott Hell-es dobozt, merre van kuka a környéken?

Tök jó beszélgetés indult belőle 🙂

dec. 29. 11:31
 5/5 anonim válasza:
4: jaj, hát ez egy pokolian jó történet és csak úgy árad belőle a pozitivitás. '-'
dec. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!