Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A tradícionálissal ellentétes...

A tradícionálissal ellentétes párkapcsolatot szeretnék férfiként, vagyis amelyben én szolgálom ki a lányt, én végzem a házi munkát, stb. Miért nehéz találni olyan nőt, aki erre vevő lenne?

Figyelt kérdés
Pestkörnyéki, 34 éves ffi vagyok.
dec. 31. 11:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hozzád küldjem az összes exemet? 😂😂😂
dec. 31. 11:38
 2/19 anonim válasza:
Nem lehet, hogy viselkedésben is szubmisszív vagy, önbizalom problémáid vannak vagy nincs határozottság benned? Nem tudom elképzelni, hogy a házimunka átengedése lenne a gondja a nőknek. Sokan szeretik a 'princess treatmentet' is. Az előző párom mindig nyitotta nekem a kocsi ajtót, sosem engedte, hogy én fizessek, hogy házimunkával foglalkozzak (takarítót hívott). Én imádtam ezt, ahogy elkényeztet és igyekszik a kedvemben járni. Viszont mellette megvoltak benne a férfias tulajdonságok is. Ennek az egyvelege szerintem a nőknél konkrétan a jackpot
dec. 31. 11:40
 3/19 anonim válasza:
Mert a legtöbb nő számára a házimunkánál sokkal ellenszenvesebb az olyan férfi, aki kiterül előttük mint egy lábtörlő.
dec. 31. 12:09
 4/19 anonim válasza:

Ide nyugodtan jöhetsz takarítani!


33/N

dec. 31. 12:25
 5/19 anonim válasza:

Rengeteg ilyen lúzer van.

Neked nem esett még le, hogy a nők pont nem erre vágynak?

dec. 31. 12:38
 6/19 anonim válasza:

Rossz a megközelítés. Az ilyen nyíltan csicskuló embereket a nők megvetik és sokszor még csak szóra se méltatják. Sőt ha megtudják hogy ezt élvezed hogy belédtöröljék a lábukat, hát még azt se fogják megtenni direkt ezért, hanem jól leignorálnak inkább.

Ami sok hülye nő vágya az sokkal inkább egy alapból domináns férfi betörése, akár csicska szerepig betörni, ha megtehetik. Csak azzal meg az a probléma hogy amint sikerül nekik ezt elérni, máris nem lesz szexi és továbbállnak a következő jelöltre. Szóval ott is maga a játszma, a folyamat ami izgalmas csak nekik. Meg az időszakos eredmények, na arra nagyon izgulnak.

dec. 31. 12:44
 7/19 anonim válasza:
Hidd el, nem a házimunkán akadnak fenn a legtöbben, hanem azon, hogy te a szubmisszivitást fétis-szintre emelted.
dec. 31. 14:14
 8/19 anonim válasza:
Férfiaknál is végeznél házimunkát? Mert ide jöhetnél akkor...
dec. 31. 14:17
 9/19 anonim válasza:
Milyen tradícionálissal ELLENTÉTES? :D A tradícionálisban sem kiszolgálja a nő a férfit, hanem ő csinálja meg a házimunkát, míg a férfi más feladatokat lát el. Egyik sem szolgálja a másikat. Csak te vagy ilyen idióta.
dec. 31. 14:21
 10/19 anonim válasza:
Te nem tradícionálissal ellentéteset keresel, hanem valami hülye fétises vagy, aki csicskulni akar. A tradícionális párkapcsolat nem a kiszolgálásról szól.
dec. 31. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!