Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy transznemű tegyük fel...

Egy transznemű tegyük fel férfi vagy nő bemehet az ellentétés nemű wc be?

Figyelt kérdés
dec. 2. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen aki nőnek néz ki, neki a női mosdóba kell mennie, aki pedig férfinak, annak a férfi mosdóba, így elkerülve bármilyen konfliktust.
dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Elég paradox lenne, hogy ha valakinek nőként él, akkor miért megy be mégis a férfiakhoz. A transzneműségnek az lenne a lényege, hogy mindegy milyen nemi szerved van, annak hiszed magad aminek szeretnéd, és ahhoz illeszkedően öltözködsz, viselkedsz. Akkor ne menjen be a férfi mosdóba egy nőnek öltöző, akként élő és viselkedő férfi (és fordítva), mert azt harcolta ki magának a PC kultúra és kényszerítette a világra, most már ne táncoljon vissza.
dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Öltözővel érdekesebb a kérdés szerintem.

Ha pl én azt mondom, hogy nőnek érzem magam, akkor mehetek egy női öltözőbe pl egy konditeremben??


Szerintem ez többeknél vágná ki a biztosítékot, mint az, hogy egy nő bemegy a férfi mosdóba.

dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem érdekel. Amúgy sincs erre semmilyen írott szabály.
dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!