Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A tradícionálissal ellentétes...

A tradícionálissal ellentétes párkapcsolatot szeretnék férfiként, vagyis amelyben én szolgálom ki a lányt, én végzem a házi munkát, stb. Miért nehéz találni olyan nőt, aki erre vevő lenne?

Figyelt kérdés
Pestkörnyéki, 34 éves ffi vagyok.
dec. 31. 11:30
1 2
 11/19 anonim válasza:
Csatlakozom én is. A tradicionálissal ellentétes az az lenne, ha a csaj eltartana, te meg otthon maradnál a gyerekekkel plusz házimunka. Ez nem kiszolgálás, hanem szerepmegosztás.
dec. 31. 16:20
 12/19 A kérdező kommentje:
Oks, kérem a kommentelőket, hogy a lényegre koncentráljanak, nem kell háromszor ugyanazt a marginális dolgot magyarázni. A tradicionalitást kizárólag az otthoni munkára értettem, amelyben klasszikusan a nő szolgálta ki a férfit. Nyilvánvalóan ezzel nem azt állítom, hogy a férfi más területen ne lett volna tevékenyebb, de ez most a kérdésem szempontjából lényegtelen.
dec. 31. 17:04
 13/19 anonim válasza:

12

De nem kiszolgálja a nő a férfit, ez hülyeség. Te kiszolgálni akarsz egy nőt, oké, de ne keverd ide a tradicionális dolgot.

dec. 31. 17:07
 14/19 anonim válasza:
Most akkor már ezt is kérdőre vonjuk? Esetleg újraírjuk a történelmet is a woke jegyében? Ezt jelenti évezredek óta a tradícionális női szerep, hogy a nő kiszolgálja a családját, főz és végzi a házimunkát. Attól hogy sokaknak ez derogál 5-10 éve és próbálják megmásítani a tényeket, attól ez még pontosan így marad.
dec. 31. 17:15
 15/19 anonim válasza:

14

Ilyen erővel a férfi szolgálta ki a nőt. Becsicskult és dolgozott, hozta haza a pénzt, míg a nő a gyerekekkel lehetett és csak takarítani kellett meg ebédet csinálni. A pasi meg szarrá dolgozta magát a szénbányában.


Mindenhogy is lehet nézni ezeket, csak azért mert egy propaganda az egyik nézetet képviseli, még nem volt úgy. Amúgy a woke az pont hogy azt mondja, amit te is állítasz, te magad vagy agymosva általa. Ja és nem mondom, hogy nem voltak régen hímsoviniszták, még mielőtt ezt akarod belemagyarázni

dec. 31. 17:20
 16/19 anonim válasza:

"Ezt jelenti évezredek óta a tradícionális női szerep, hogy a nő kiszolgálja a családját, főz és végzi a házimunkát. "


Nem tudom ebben mi lenne a woke. Ha azt mondanám hogy a nő mindig is erős ügyes független önellátó kis csodalény volt, na az lenne a woke. Lásd ami narráció manapság fut :)

dec. 31. 17:22
 17/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem óhajtottam a woke propagandát erősíteni, és a kérdésemben semmiféle ítélkezés a szereposztásokkal kapcsolatban nem volt. Sem a tradicionálisat, sem az otthoni munkamegosztósat, sem a nőkiszolgálósat nem akartam negatív színben mutatni, mert azt vallom, hogy mindenki olyan kapcsolatban éljen, amilyenben szeretne. Koncentráljunk inkább a kérdésemre, ha kérhetem.
dec. 31. 17:37
 18/19 anonim válasza:
Exemet tudom ajánlani..,,
dec. 31. 19:13
 19/19 anonim válasza:
Itt nem fogsz ilyet találni. Ismerkedj a való életben,és talán lesz szerencséd is.
jan. 1. 03:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!