Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne velem?1

Valaki ismerkedne velem?1

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok.

Idősebb nőt keresek komoly kapcsolatra, sokkal érettebb vagyok mint az átlag és nagyon komolyan gondolom a dolgokat de akár lazább kapcsolatban is benne lennék. Csak nőt keresek, akár sokkal idősebb is lehetsz mint én engem nem zavar.



jan. 4. 14:19
1 2
 11/18 anonim válasza:

#10 " vagy egy olyan nőként, aki az életbe nem kéne senkinek!"


Gondolom igazam van, ezért kerülöd a témát! ;)

jan. 4. 17:09
 12/18 anonim válasza:

13


Nem talált, de egyébként a kérdező kérdésére válaszoltam, nem neked.

jan. 4. 17:11
 13/18 anonim válasza:
#11 Hozzád is illene a #14-es válaszoló, illetve a kérdezőhöz is, csináljatok partyt, úgyis nagyon unatkozik, hogy olyanhoz szól hozzá,amiben nem érintett.
jan. 4. 17:14
 14/18 anonim válasza:
#14 Én viszont neked, amiért szánalmas módon késztetést éreztél arra, hogy olyanba kotorj bele, amihez semmi közöd, pláne nem is érdekel, csak azért, hogy jól beszólhass valamit a kérdezőnek.
jan. 4. 17:18
 15/18 anonim válasza:

16


Igen gyenge idegzeted lehet ha ezen felhúztad magad, de akkor ne haragudj. Most jó? :)

jan. 4. 17:25
 16/18 anonim válasza:
Amikor be üt a demencia lehet, hogy még vesz majd neked egy happy meal menüt is a mekiben, de a játékot majd csak akkor kaphatod meg ha nagyobb leszel, és tudsz egyedül enni mert most még felső, hogy lenyeled és megfulladsz. Lehet, hogy be mutat majd a barátnőinek is és majd el kell mesélned, hogy ha nagy leszel kukás autót vagy tűz oltó autót szeretnél e vezetni.
jan. 4. 23:22
 17/18 anonim válasza:
Könyörgöm értem én, h valószínűleg egyenlőre ez nem fog összejönni neki. De ne mi/én/más mondjuk már meg neki, hogy ki illik hozzá és ki való neki. Elég begyepesedett gondolkodás ez.
jan. 5. 10:26
 18/18 anonim válasza:
#17 Ezeknek a véleményére ha a kérdezőnek van egy kis esze, nem hallgat. Mint már írtam, ismerkedés kategóriás senkiháziak, vannak köztük gyerekek, nők, férfiak. Itt élnek.
jan. 5. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!