Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhetnék férfiként? ...

Hol ismerkedhetnék férfiként? Regisztráltam egy társkeresőre, de 24 óra elteltével, még csak rá se nyomtak a profilomra.

Figyelt kérdés
jan. 11. 21:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
Figyu, egy normális nő, ha véletlenül is ráfanyalodik a társkeresőkre, annak van élete, tehát kb. heti pár alkalommal kattint rá, ott fogadja egyből 10+ levél, örül ha azok közül a normálisabbakta van energiája válaszolni 4-5-re,nem fog még keresgélni (Téged), nemhogy még levelet írni...
jan. 12. 09:12
 12/14 anonim válasza:

@AnimeGirl27

Nem tudom milyen férfiakkal találkoztál eddig, akik gúnyololódtak a nagy melleiden, mert én még kb. egy ilyen férfival nem találkoztam. :) Zsolti

jan. 12. 09:13
 13/14 anonim válasza:
#12 Ha szereted a meleg pasikat, akik AnimeGirlnek hívják magukat, akkor hajrá Zsolti.
jan. 12. 15:26
 14/14 anonim válasza:
Én ismerkednék. Korod? Merre felé laksz?
jan. 28. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!