Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vajon most van olyan lány...

Vajon most van olyan lány itt, aki ismerkedne egy átlagtól eltérő mentalitású személlyel?

Figyelt kérdés

Sziasztok..


Szóval.

Most ki írtam megint egy kérdést, mert tudom, hogy lehethogy most meglátja egy olyan személy majd, aki szimpstizál velem.


31 éves vagyok, kispestmegyéből származom, bohákfalváról. Édasanyám a közeli varródában vesszőt fon kabátból.


Vicceltem.. haha :)


Tehát, Én egy olyan ember vagyok, aki szereti teljesen más oldalról megközelíteni a dolgokat, elmélkedek a világ működésén, az emberek viselkedésén, spiritualitáson és egyéb dolgokon.. igazából MINDENEN.

Jelenleg azért harcolok, hogy teljesítsem azokat a kritériumokat, amiket ugyérzem hogy teljesítenem kell ahhoz, hogy elkezdhessek a jelenlegi tudásom által például anyagilag függetlenné válni vagy a lehető legegyszerűbb módon megélni.

Szabadság, szabadidő, freedom! Ez az egyik legfontosabb dolog a számomra. És hogy mi a másik?

A szeretet.. sokáig azt hittem, hogy nincs szükségem senkire sem (egyrészt az egyik problemás párkapcsolatom miatt), de tévedtem.

Imádok erdős mezős, parkos, békés helyeken töltődni. Hmm.. ezt azért írtam, mert ugyérzem, hogyha lenne valakim, akivel pozitív hatással lennénk egymásra, akkor az kicsit olyan lenne, mintha mindig a fent emlitett békés helyeken pihenne, töltődne, szikrázna a lelkem.


Egyébként 31 éves vagyok, a genetikám fiatalos.

198cm magas 95-105kg közti ember vagyok, én szépnek látom magam és a környezetemben is azt vettem eddig észre, hogy tetszem a lányoknak.. nem önfényezés, nem szeretek hazudni se másnak, de főleg nem magamnak..


Jelenleg Hollandiába dolgozok, egy év pihizés után jöttem ki ide, pár hónapja vagyok itt.

Laza munkát találtam ez így indulásnak jó.

Jelenleg egy családi házban élek egy barátomnak köszönhetően, nem pedig egy munkásszallón, mint ahogy az emberek nagy része kezdeni szokta a Hollandiai pályafutását az itteni szálláshiány és szabályok miatt.

Most spórolok és majd szeretnék egy teljesen privát szállást találni, ahol mindent szépen a kedvem szerint alakítok úgy, hogy minden klappoljon.


(Na basszus, mostmár igencsak álmos lettem.. így lehet hogy nem kerek a sztori, de tovább lépek a mondandóman)


Sok embernek amúgy tudom, nagy dolog külföldön dolgozni, de egyébként semmi nagy dolog nincs benne.

Pofon egyszerű munkát vállalni es lehet válogatni is a munkalehetőségekben, legalábbis itt ahol lakom ez a jellemző.

(Én mondjuk egy raktárban dolgozom jelenleg és szamomra tök laza a munka, tudok töltődni olykor bent is.. sok részmunkaidős munkalehetőség is van, heti 3 napozás itt sok helyen jellemző)


Hát, mostmár nem tudok tényleg koncentrálni 🥱 na mindegy, ha valaki érdeklek ez alapján a kis ilyen olyan írás után, az írjon bátran.


(Intj szemelyiseg jött ki az egyik személyiség teszten nekem.. igencsak jol leírnak ott dolgokat, ha valaki többet akar tudni a beallitottsagomról, akkor olvasson utána. :)

-persze vannak eltérések, nem lehet az ott olvasottak minden részét rámhúzni.. amolyan irányadó)


Szép napot, nekem pedig szép álmokat :)



#szerelem #szabadság #INTJ #béke #szikrázás #Öleljmegésszeressükegymást
jan. 12. 01:44
 1/8 anonim válasza:

Szerinted van aki ezt itt elolvassa?


Én is kiírtam kérdést e tekintetben. Csak a troll idióták találtak meg.

jan. 12. 04:07
 2/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Most Hollandiába vagy, ismerkednél, ezt értem. Hollandiában élővel szeretnél, vagy Magyarországról valakivel? Ha nem vagy itt, akkor ezt, hogy gondoltad? Akkor végül is te levelezni akarsz? Ha barátságot, kapcsolatot szeretnél, hogy? Ha nem vagy Magyarországon. Nem bántásból kérdezem, csak nem teljesen világos, hogy kit-miért keresel.
jan. 12. 08:26
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es:

Tudom, hogy sok a troll, de kizárt, hogy 0% legyen az esélye annak, hogy itt meglássa ezt a kérdést egy olyan személy, aki lát ebben az egészben lehetőséget.


2-es:

Elnézést, elég álmos voltam, amikor kiírtam ezt a kérdést.

Az mindegy

jan. 12. 10:19
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval folytatom, mert véletlen benyomtam a "Komment elküldése" gombot..


Szóval:

Az mindegy, hogy az adott illető, akivel ismerkedek hol tartózkodik, hiszen ha kölcsönös a szimpátia, akkor a távolság nem akadály.

Igazából srra gondoltam, hogyha lenne egy megfelelő személy, akkor eljönne ide Hollandiába, itt lakna velem, keresnénk neki egy heti 5 vagy 3 napos könnyű munkát kerékpár távolságra a lakastól és ezután együtt harcolnánk a békés életmód eléréséért, szeretetben, egymást támogatva. :)


Én nem szeretek Magyarországon dolgozni, élni, mert sok a negatív ember és sok munkahelyen megy a hajtás vagy apró pénzért kell sokst dolgozni.. na meg az éjszakás műszakok is eléggé elterjedtek, márpedig én attól rendesen rosszul vagyok.


Bízom benne, hogy egy nyitott ember megleli a kérdésemet.

jan. 12. 10:27
 5/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy ez alapján átlagtól eltérő. Csak nagyon szeretnél annak látszani. A hollandiai munkát is úgy állítod be, mintha valami szuperkülönleges küldetés lenne, amire senki nem képes csak te. Hol látod ezt, hogy bárki szerint nagy dolognak számítana Hollandiába kimenni dolgozni? Meg miért hiszed különlegesnek magad attól, hogy nem akarsz munkásszállóra menni? :D Meg ha az itteni negatív emberektől akarsz külföldre menekülni, akkor miért oda mész, ahova fél Magyarország jár ki dolgozni? :D Úgy csinálsz, mintha minimum Hollywoodba mennél filmes karriert építeni.
jan. 13. 15:50
 6/8 anonim válasza:
Üdv INTJ kollega :) Amúgy mi vagyunk a legkevesebben ez a személyiség, szóval mindig öröm hasonlókat látni. Szimpatikusak a céljaid, ha lesz egy kis időm akkor valószínű lennének majd kérdéseim is privátban feléd, főleg a kinti életről. Én örülök hogy kiírtad a kérdést, lehet ezt a gyk-t pozitív és hasznos célokra is használni, még ha mostanra sokszor ez is a legritkább opció.
jan. 13. 16:53
 7/8 A kérdező kommentje:

5-öske:


Mindenki úgy értelmezi a mondandómat ahogy tudja és ahogy szeretné.

Valóban az alapján a kevés infó alapján nem

jan. 14. 16:49
 8/8 anonim válasza:

#6 Ami azt illeti, az INTJ a 2. legkisebb népességű személyiségtípus (a 16personalities butaságot ír), az INFJ-nek kisebb a statisztikája.


Üdv: ENTP kollega.

jan. 14. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!