Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha nincsen képem tinderen, de...

Ha nincsen képem tinderen, de mégis matcheltem egy lánnyal, az szerintetek robot?

Figyelt kérdés
Amúgy lehet most le naivoztok majd, de ha átgondolom akkor szerintem nem... Mert az hogy "nézd meg ki lájkolt az x forintos előfizetésért cserébe" az már gyanúsabb lenne, de match esetén látom ki ő, egyből tudok is írni stb... szóval nem lenne semmi értelme ha ilyen kamurobot profil lenne.. Szerintetek?

jan. 13. 13:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
igen, meg sok az ázsiai kamus is
jan. 13. 13:59
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerinted miért kamu? Miért éri meg nekik kifejezetten ebben az esetben?
jan. 13. 14:02
 3/13 anonim válasza:
Kicsal tőled pénzt.
jan. 13. 14:30
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogyan?
jan. 13. 14:43
 5/13 anonim válasza:
Azt mondja hogy mennyire szerelmes beléd, meg minden, aztán pénzt kér hogy odarepüljön hozzád, de elutalod neki és lelép.
jan. 13. 14:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Aha.
jan. 13. 15:31
 7/13 Barnabas333 válasza:
Tőlem csak 100 dollárt kért a távol keleti. De persze nem fizettem.
jan. 13. 20:16
 8/13 anonim válasza:

Van olyan is, hogy a kamu ázsiai csaj kanosnak tetteti magát és kéri hogy vegyétek fel egymást másik platformon (telegram, istagram) aztán kéri, hogy hívásozzatok miközben masztiztok, aztán közbe meg felveszi az egészet és közli, hogy ha nem utalsz át x eurót kiteszi mindenhova és elküldi az ismerőseidnek.


Ha nem igazolt profil, új profilos instagrammon, kevés kép, stb... kamu és vigyázni kell.

jan. 13. 20:36
 9/13 anonim válasza:
Még képekkel is alig jön match a legtöbb férfi felhasználónak,kép nélkül ha matchelsz valakivel 100% hogy nem valódi
jan. 13. 20:53
 10/13 Barnabas333 válasza:
8as ez pont most esett meg velem, de magyar 25éves csaj volt, aki először facen jelölt be. Kíváncsi vagyok hol jelenik meg a videó, én egyből tiltottam facen.
jan. 14. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!