Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volna kedved megint találkozni...

Volna kedved megint találkozni velem az Allee előtt és hazavinni, mint pár évvel ezelőtt, te gitáros srác?

Figyelt kérdés
2020-ban itt ismertelek meg. Az Allee előtt találkoztunk, fekete-piros kockás szoknya volt rajtam és egy maszk, egy kellemes délutánt töltöttünk el nálad. Akkoriban volt cicàd, gitàrod, dohànyoztàl, és valami B betűs neved van, de ebben se vagyok biztos, Barnus, Barnabás talán? Sofőr munkád volt és összesen kétszer találkoztunk. Szívesen találkoznék veled megint.
jan. 21. 16:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
Arra az utcazenész srácra gondolsz aki 2019-ben rendszeresen gitározott és énekelt az Allee előtt? Bár foglamam sincs ki az, de talán megtalálod ott, ha sokat mész arra. Már ha nem tűnt el, sajnos sokan abbahagyták a covid alatt, pedig szerettem őket, feldobták a napom.
jan. 21. 17:36
 2/17 anonim válasza:
Azóta már másnak gitározik.
jan. 21. 18:24
 3/17 jpeacefuler válasza:
Üzenj neki egy népszerű rádióműsorban, ha annyira komolyan gondolod. Hátha meghallja.
jan. 21. 18:36
 4/17 A kérdező kommentje:
1-es, nem, nem rá. Gyakori kérdéseken ismerkedtünk meg, majd az Alle előtt beszéltünk meg egy találkozót. Otthon gitàrozott csak.
jan. 21. 18:59
 5/17 jpeacefuler válasza:
Azt mondod, hogy voltál nála. Menj el hozzá!
jan. 21. 19:09
 6/17 anonim válasza:
Rybanc 1.1-es verzió.
jan. 21. 19:17
 7/17 A kérdező kommentje:
Kocsival mentünk, fogalmam sincs merre lakik pontosan,nem vagyok ismerős azon a környéken, ráadásul 4 éve volt már.
jan. 21. 19:18
 8/17 anonim válasza:

Hogy sikerült ezen az elmeháborodott oldalon olyan pasit megismerned, aki nem skizofrén, szociopata, incel, dühöngő troll, és találkozni is hajlandó volt, nem csak hisztizni, farokképet küldeni, zaklatni, trollkodni, provokálni, levezetni a feszültséget, pénzért kuncsorogni, konteós baromságokkal fárasztani, stb.??

Gitáros srác, ha előkerülsz, engem is vigyél már haza egy délutánra!

jan. 21. 19:25
 9/17 anonim válasza:
Nem azért, de ha olyan jó volt, legalább a nevét megjegyezhetted volna. Én nem jelentkeznék egy ilyenre, ha nem emlékezne a másik a nevemre. Gáz:)
jan. 21. 19:42
 10/17 anonim válasza:

#8 azok alapján amit a kérdező írt, se ő se a pasi nem tűnik százasnak, úgyhogy ne irigykedj.

Amúgy kamu kérdésnek tűnik. Úgy ahogy sok más kérdésnél le lehet vágni.

jan. 21. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!