Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volna kedved megint találkozni...

Volna kedved megint találkozni velem az Allee előtt és hazavinni, mint pár évvel ezelőtt, te gitáros srác?

Figyelt kérdés
2020-ban itt ismertelek meg. Az Allee előtt találkoztunk, fekete-piros kockás szoknya volt rajtam és egy maszk, egy kellemes délutánt töltöttünk el nálad. Akkoriban volt cicàd, gitàrod, dohànyoztàl, és valami B betűs neved van, de ebben se vagyok biztos, Barnus, Barnabás talán? Sofőr munkád volt és összesen kétszer találkoztunk. Szívesen találkoznék veled megint.
jan. 21. 16:57
1 2
 11/17 anonim válasza:

#8

nem lehet, hogy csak "itt mindenki hülye csak én vagyok helikopter" szindrómád van? :)

vannak itt normális férfiak, csak ők csendben vannak, pont mint irl

jan. 21. 19:45
 12/17 anonim válasza:
#11 De, gyakorikérdéseken, nyilván... Igen, más oldalakon, meg mindenhol máshol vannak normális emberek, de gyakorikérdéseken pont előjön a helikopter szindrómám. Bocsánat, hogy a kedvenc oldaladról rosszat mertem mondani, véletlenül sem arról híres ez az oldal lassan 20 éve, hogy itt gyűlnek össze a trollok meg a mentális betegek. :D Biztosan azért ért ebben egyet mindenki, mert ők is mind helikopter szindrómás hülyék, akiknek rejtélyes módon szintén kizárólag gyakorin jön elő ez a problémájuk. ^^
jan. 21. 19:55
 13/17 anonim válasza:
Nagy szerelem lehetett ez, ha még a keresztnevére sem emlékszel, és 3-4 év után jutott csak eszedbe, hogy megkeresd őt... Ez idáig az év vicce, igaz, még csak január 21. van.
jan. 21. 20:01
 14/17 anonim válasza:
#8: Na, azért az itteni nők között is sok a zakkant, beképzelt, frusztrált. Arról nem is beszélek, hogy sokan azokat a férfiakat is semmibe veszik, akik normálisan állnak hozzájuk, a nők találkozási hajlandóságáról meg inkább ne is beszéljünk.
jan. 21. 20:04
 15/17 anonim válasza:
#11 Ez komoly kérdés? Gyakorin vagyunk, ember! Ma regisztráltál ide, hogy ennyire nem vagy képben? Még akik nincsenek gyakorin, azok körében is simán köztudott, hogy mi megy itt. Majd idővel te is megtapasztalod, hogy semmiféle helikopternek nem kell lenned ahhoz, hogy összetalálkozz itt a 8-as által felsorolt arcokkal. Nemtől függetlenül.
jan. 21. 20:13
 16/17 zol56 válasza:

8-as. Jól összefoglaltad. :-)

Én sem tudtam volna szebben leírni. :-)

jan. 25. 13:30
 17/17 skorpióBB válasza:
#8 nem viszlek(hozlak).
jan. 26. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!