Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedve ismerkedni, beszelge...

Van kedve ismerkedni, beszelgetni itt valamelyik meleg macinak?

Figyelt kérdés

Ismerkedni szeretned meleg macikkal, nem nagyon talalok a kozelemben ilyeneket, tarskeresore viszont nem szeretnek regisztralni, mert az identitasommal hamar lebuknek, azt pedig szeretnem elkerulni.

23/F



jan. 25. 06:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy meleg maci, vagyis biztos nem olyan értelemben amire gondolsz. Az egy állat. Kövér emberek vannak.
jan. 25. 06:43
 2/11 anonim válasza:
Alárendelődő szub maci is érdekelhet téged?
jan. 25. 06:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Most lehetne kotozkodni azzal, hogy milyen szavak hasznalok rajuk, de nincs ertelme mivel a melegek nagy resze ertik kikre gondolok :D Attol, hogy valaki macis nem jelenti azt, hogy kover, csak erosebb testfelepitesu. Nem kerek az okoskodasodbol, ha nem tetszik valami ne olvasd el, es menj tovabb.
jan. 25. 06:52
 4/11 A kérdező kommentje:

4

Nem minden esetben, altalaban izmosak, vallasak csak van egy kis pocakjuk, de attol nem koverek

jan. 25. 07:00
 5/11 anonim válasza:
Az esetek 95%-ban aki macinak nevezi magát az egy szétfolyt, hájas buflákfejű forma 0 izomzattal, csoda hogy járni tud.
jan. 25. 07:08
 6/11 anonim válasza:
Bocs, hogy beleszólok és nem konkrétan a kérdésre válaszolok, de az 1. válaszoló sem kötözködni akart, és teljes mértékben igazat adok neki. Attól, hogy te, kérdező, meg én, meg még néhányan tisztában vagyunk azzal, hogy milyen embert értünk maci alatt, azért a legtöbb elhízott, hájas, igénytelen alak szintén ezt a szót használja magára.
jan. 25. 07:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van elég szomorú, hogy ezt a jelzőt használják magukra, én is macis vagyis, de nem az a szétfolyt igénytelen ember, mint ők
jan. 25. 07:22
 8/11 anonim válasza:

5-ös és 6-os jól leírta a lényeget!

Sajnos ma a puhos alakok tartják magukat macinak és mélyen meg vannak sértve,ha a 172 cm -es deli termetéhez társuló 140 kg -ot nem tudjuk elfogadni.

Legtöbbje lelkileg is igénytelen,mert egyből mocskolódik,ha az ember megírja,kösz de nem.

Én a 184 centimhez 93 kg vagyok de ezt is soknak tartom, hiába mozgok naponta sokat,járom a kilométereket :)

jan. 25. 08:12
 9/11 anonim válasza:
Világéletemben macis pasik jöttek be, de a társkereső profilon mindig azt írom hogy a koverek jonnek be. Azok a pasik akik jól neznek ki es erős formajuk van, nem szeretik ha macinak hivjak őket.
jan. 25. 09:30
 10/11 anonim válasza:
Merre felé ismerkednél?
jan. 25. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!