Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Külföldön élve észrevettem,...

Külföldön élve észrevettem, hogy azok a barátaim, akik M.o.-ról szereztek barátnőt, mind olyan lányt fogtak ki, akik csak ki akarták használni őket. Szerintetek jól csinálom, hogy magyarországi lányoknak nem adok esélyt?

Figyelt kérdés

Vagy hülye vagyok, hogy elzárom magamat tőlük?


Csak azt akarom elkerülni, hogy valaki csak azért "szeressen" belém, mert rajtam keresztül könnyen kijuthat a csodálatos nyugatra.


Szóval ezért max olyan lánnyal ismerkednék, aki már régóta külföldön él és saját életet épített fel.


Mi a véleményetek?



jan. 28. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Nem kellene elzárnod magadat tőlük.
Jól teszed, sajnos ez van.
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mindenhol vannak k#rvák és golddiggerek.Lassan egy kezemen meg tudom számolni a normális nőket.A világ már teljesen elk#rvul.
jan. 28. 19:30
 2/11 anonim válasza:
Nem mennék ki külföldre. 22N
jan. 28. 21:02
 3/11 A kérdező kommentje:
#2, imponáló! Viszont ilyen esetben nekem kellene feladnom a karrieremet.
jan. 28. 22:05
 4/11 anonim válasza:
Hidd el, a magyar lányok hálásak neked ezért! Maradj is távol tőlük!
jan. 28. 22:30
 5/11 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy van olyan nő, aki egy gyakoris incelen keresztül akarna kijutni a "csodálatos nyugatra".
jan. 28. 22:35
 6/11 anonim válasza:
Amen! 🙏
jan. 28. 22:51
 7/11 Szolovjov válasza:

Ez a dal kiválóan összefoglalja, miért csak magyar nőt szabad választani.

https://www.youtube.com/watch?v=zfwJ7sGfdn4

jan. 30. 00:09
 8/11 anonim válasza:

"Csak azt akarom elkerülni, hogy valaki csak azért "szeressen" belém, mert rajtam keresztül könnyen kijuthat a csodálatos nyugatra."


Nyugi, senki sem fog beléd szeretni attól, hogy állításod szerint külföldön élsz. Aki meg ki akar jutni a nem létező "csodálatos nyugatra" az a szabad mozgás jogával megteheti. Azok a hölgyek akik ott akarják a szerencséjüket megtalálni, és vagy az eszük, vagy a külsejük megvan hozzá azok nélküled is lazán megoldják. Sőt rád sem hederítenek. Azok akik meg "kitartottságra" vágynak, azokról meg virít itthon és külföldön is. De ha ezt a gyakoriról kell megtudnod, sok sikert.

jan. 30. 01:33
 9/11 Istvan485 válasza:
Nagyon sok aki támogatásért keres !!!! sok aki csak szórakozik!!!!
jan. 30. 04:38
 10/11 anonim válasza:
#9 Aki csak támogatást keres, azon ez elég egyértelműen látszik. Talán nem a kacsaszájú, lufimellú, jégcsákányállú ribizliknél kellene bepróbálkozni, akik kiteszik instára meg tinderre a bájaikat, és akkor nem esnél mindig pofára. Csak hát, aki kizárólag a külsőre megy, az meg is érdemli, hogy kihasználják.
jan. 31. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!