Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ismerkedne egy 24 éves, állítólag jóképű, független férfival?

Figyelt kérdés

Különösen gazdag nem vagyok, csak, hogy elkerüljük az esetleges félreértéseket. Mások véleménye alapján jóképű vagyok. Szabadidőmben leginkább olvasni szeretek.


Kezdésnek három kívánságom lenne. Ne legyél egészségtelenül túlsúlyos, legyél nő, és ne legyenek előzetes szexuális tapasztalataid.


Ha valamit még tudni szeretnél, vagy esetleg felkeltettem az érdeklődésedet, akkor kérlek privát üzenetben keress.



jan. 31. 10:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ezt már elég sokszor kiírtad, fogadd el, hogy itt ilyen feltételekkel nem fogsz párt találni.
jan. 31. 12:43
 12/14 anonim válasza:

Én pont a kérdező ellentettje vagyok. 28 éves voltam, amikor összejöttem az akkor 24 éves szűz, és egyben teljesen érintetlen barátnőmmel (értsd: soha semmilyen intim viszonyulása nem volt életében, még csók sem). 2 éve járunk, együtt is élünk már. Hát ha valaki, ő aztán tényleg a "szőke herceget váró" női típus extrém kiadása volt, aki úgy képzelte el az életét, hogy csak egyetlen(!) férfi lesz az életében, és azzal minden IS lesz egyszerre, ezért csak és kizárólag a számára legtökéletesebb jelölt jöhet számításba. Ami lássuk be, eléggé irreális elképzelés (vágyálom) a mai világban. 3 hetet töltött összesen társkeresőn, pont törölni akarta magát 1 héten belül, úgyhogy még épp jó időben futottunk ott össze.

Na de a lényeg: a kérdezővel ellentétben engem roppantmód taszított az elején barátnőm szüzessége (korábban is volt már szűz barátnőm, akkor is hasonlóképp taszított, pedig jóval fiatalabb voltam), és már az első aktus előtt rá is jöttem, hogy totál tapasztalatlan. Azért nem volt rövid idő minden téren "kitanítani", bár az tény és való, hogy így valamelyest te formálhatod a párod a saját szexuális kultúrád, szokásaid mentén.

Kissé meg vagyok lepve (a GyK alapján), hogy egész sok kérdésben és válaszban is olvastam már, hogy egyes férfiak számára különleges értéket képvisel egy nő szüzessége. Én legtöbbször pont az ellenkezőjét szoktam hallani férfiaktól, hogy semmiképp NE legyen szűz.

febr. 1. 01:32
 13/14 anonim válasza:

Nyugi kérdező. Itt rengeteg lúzer van. A te életed, a te vágyaid. Az én párom szűz, és így a jó, és én szeretek neki az első lenni mindenben. Férfiként normális, hogy így gondolkodunk.


'Ez a kérdésed annyira önző, hogy te magad sem veszed észre. '

Ez hülye?

Egy olyan párt keresel, akinek nem volt szexuális kapcsolata. Nem azt követeled senkitől sem, hogy várjon rád örökre, mikor már rég dugna...


'Már eleve rossz, hogy valaki itt próbál ismerkedni vagy barátkozni.'

Ez az emberke most komolyan csak idejön fröcsögni, hogy mi mennyire szar, és nem itt kéne barátkozni? És ő okoskodik arról, hogy mennyire nem jó ez az egész. Nem igazán tesz hozzá az egész beszélgetéshez semmit sem...

febr. 1. 20:10
 14/14 anonim válasza:
Én is ilyen barátnőt szeretnék, szerintem nincs benne semmi rossz.
febr. 2. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!