Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet ismerkedni 30 éves...

Hol lehet ismerkedni 30 éves férfiként Debrecenben? Vagy milyen appokon?

Figyelt kérdés

1 éve léptem ki hosszú kapcsolatból (8 év, 4 év házasság, gyerek nincs) és nem tudom hol kellene kezdenem. Járok csoportos crossfitre, Havervagy rendezvényekre, néha társasjáték estre, de olyan lehetetlennek tűnik. Nem tudom hol kezdjem vagy hogy kezdjem.


Baráti köröm előző munkahelyről van, de az zsákutca. Mostani munkaköröm nem teszi lehetővé.


Tiszta üresnek tűnik Kelet Magyarország ilyen téren (is).



jan. 31. 21:56
 1/8 anonim válasza:
Engem is erdekel
jan. 31. 23:49
 2/8 anonim válasza:
Kiccsaládon belű.
febr. 1. 00:30
 3/8 anonim válasza:

Én is debreceni vagyok, nekem van két nagy csajozógép barátom, egyikük kéthetente vitt fel magához új nőt (azóta komoly kapcsolatban van, eljegyzés is volt). Míg én anno kizárólag társkeren ismerkedtem (mert még újdonságvarázsa volt; mert azt szoktam meg idővel; és mert pont akkoriban volt a Covid-korszak is). Mi anno minden hétvégén jártuk az éjszakai életet, sokszor annyian voltak egyes helyeken (pl. Roncsbár egy nyári estén), hogy létszámstop volt, több százan voltak bent. Roncs után meg általában az Egoistba mentünk vagy más diszkókba, illetve Roncson kívül más kocsmákba is járogattunk 21 óra és éjfél között, bemelegítés gyanánt. Akkoriban még rengeteg ember (sok nő is) volt a szórakozóhelyeken, de úgy vettem észre, hogy az elmúlt 1,5 évben, nagyjából a giga inflációs időszak kezdete után mintha totálisan kiürült volna az éjszakai élet.. Volt olyan, hogy a mindig hajnali 4-kor záró Roncs már fél 3-kor bezárt, mert csak páran lézengtek, pedig a város egyik legnépszerűbb szórakozóhelye.

Azóta már kevésbé járunk, mert ketten is komoly kapcsolatban vagyunk, én októberben voltam utoljára a városban. Mi újság mostanság az éjszakai élettel? Voltál mostanában a városban egy szombat estén?

febr. 1. 01:57
 4/8 anonim válasza:

Nagyon szeretem a várost, de ilyen szempontból maga a pokol... Online szinte 0 a felhozatal, offline pedig mindenhol max. néhány nő lézeng, de azok is más hapsikkal vagy csoportosan, pláne télen sehol senki (oké, 36 évesen táncolós helyekre én sem járok).


Jellemző, hogy akár kollégák között, akár a baráti körben van bőven egyedülálló hapsi, de szingli nőről még nem hallottam. Több száz nőt ismerek, mind foglalt.

febr. 1. 07:56
 5/8 anonim válasza:
Debrecen minden szempontból maga a pokol. Régebben legalább volt éjszakai élet, de olyan szinten megdrágultak a szórakozó helyek, hogy már inkább a tescóban veszik az emberek a piát és otthon isznak, mivel a debreceni fizetések nem kompatibilisek ezekkel az árakkal. Egy éjszaka alatt egy személy 20 ezret simán el tud tapsolni és még nem is volt nagy bulizás. Ismerkedni pedig egyre lehetetlenebb feladat, ebben a városban, nincs hova járni ahol lehetne ismerkedni, és a nők is egyre inkább maguknak valók, akik meg jófejek meg értelmesek, vagy alap szinten lehet vele valamit kezdeni azok már réges rég foglaltak.
febr. 4. 02:01
 6/8 anonim válasza:
Akkugy
febr. 4. 07:46
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor más is így érzi. Akkor maradnak a mostani opcióim és a remény. Esetleg elnézek akkor valami tanfolyamra vagy ilyesmikre hogy haszna is legyen a keresésnek meg ha nem is találok senkit.


Köszi azért a válaszokat. Kitartást mindenkinek.

febr. 4. 21:10
 8/8 anonim válasza:
Itt bro.
febr. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!