Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak/van még olyan lányok...

Vannak/van még olyan lányok akik nem szeretnek beülni egy fiúval pl étterembe,moziba stb randizni?

Figyelt kérdés

#randi #etterem #ismerkedes
febr. 1. 16:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
A mozit nem nagyon szeretem mint randi helyszínt, mert nem lehet közben beszélgetni. Máshová szeretek beülni.
febr. 1. 16:48
 2/13 anonim válasza:
A mozi meg pl a koncert, színház az elején hülyeség, mert nem tudtok beszélgetni, ismerkedni. Az étterem, kávézó rendben van szerintem.
febr. 1. 16:50
 3/13 anonim válasza:
Én nem szerettem, de aztán éhesek lettünk.
febr. 1. 16:55
 4/13 anonim válasza:
Akkor mi lenne egy jó randi program szerinted?
febr. 1. 17:01
 5/13 anonim válasza:
Allatkert
febr. 1. 18:03
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es szerintem ezek tokeletes randik!de nem nekem, mert csak en vagyok ilyen! Nem a helyekkel van bajom!hanem pl nagyon zavarba vagyok a sractol es enni se merek a srac elott
febr. 1. 18:41
 7/13 anonim válasza:
Jobban szeretem a programos randikat, mint a beülősöket, pont azért, mert a beülős nekem kínosabb. Nálam pl. tök jó randi egy kirándulás, városnézés, állatkert, korcsolyázás
febr. 1. 19:53
 8/13 anonim válasza:
én ezért szeretek nőkkel ilyen helyekre menni mert nem kell hallgatnom az életüket..
febr. 1. 22:14
 9/13 anonim válasza:
A legtöbb lány a legjobban a fiúba szeret beleülni,ott nem tiltakoznak :)
febr. 2. 06:00
 10/13 anonim válasza:
#8 főnyeremény lehetsz. minek mész el velük akárhova ha nem is érdekelnek?
febr. 2. 09:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!