Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkapcsolatom sose volt, de...

Párkapcsolatom sose volt, de talán itt?

Figyelt kérdés
27 éves pasi vagyok, aki elvileg nem néz ki rosszul. Budapesten élek, szereztem diplomát, eljárok társaságba, de valahogy mégsem alakul semmi, pedig annyira nem hiszem, hogy vállalhatatlan a személyiségem. Humorizálok, cserébe nem szeretek hazudni. Van két hobbim, melyekbe szívesen bevonnám a másikat, ha szeretné. Valaki?
febr. 2. 23:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam lehet privátot dobni, de az lemaradt a leírásnál.
febr. 2. 23:43
 2/11 anonim válasza:
Sose tudhatod, nekem is innen lett párkapcsolatom.
febr. 3. 05:20
 3/11 anonim válasza:
Ha a hobbijaid nem szupertitkosak talán megoszthatnád azokat a gyakori népével.
febr. 3. 06:40
 4/11 anonim válasza:
Azért jó lenne, ha nem titkolnád ennyire, hogy mik is azok a hobbik, amikbe szívesen bevonnád a másikat... Nekem legalábbis nem mindegy, hogy pl. kertészkednénk, vagy köldökszöszt gyűjténénk, vagy grizzly medvét fognánk lasszóval.
febr. 3. 15:16
 5/11 A kérdező kommentje:
tánc és társasjáték
febr. 3. 15:52
 6/11 anonim válasza:

Jaj, de jó!!! Én mind a kettőt szeretem!!!


Igen ám, de én már nem vagyok a célcsoport. Csak leírtam a véleményemet...

febr. 3. 16:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Akinek van olyan ismerettsége, az is nyugodtan írhat.
febr. 3. 21:06
 8/11 anonim válasza:

#4

a grizzly lasszóval érdekel!

és, ha megvan a megnézegetjük a köldökszöszét, aztán elengedjük és kertészkedünk vacsiig

febr. 3. 22:24
 9/11 anonim válasza:
#8 De nekem pont azért nem mindegy, mert ezek közül legfeljebb csak a kertészkedés érdekelne. Akkor majd én ültetek uborkát, meg elkészítem a vacsit, amíg te megfogod a medvét. A köldökszöszgyűjtést hagyjuk meg a kérdezőnek! Így benne vagy?
febr. 4. 12:19
 10/11 anonim válasza:
Miért nem írsz valakinek, akinek szimpatikusak a válaszai? Abból már kialakulhat egy beszélgetés.
febr. 4. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!