Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki valami jó tanács hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami jó tanács hogy mit is csinálják? Talán várjak még hogy a barátommal a kapcsolatom még jobban mélyülőn el és ha nem megy akkor számítsak?

Figyelt kérdés
Na tehát volt egy fiú akivel beszéltem sokáig és nem lépett nem hívott el randizni de kötöttünk egymáshoz de mivel soha nem hívott randizni így nyitottam egy másik fiú fele aki végül a barátom lassan 2 hónapja és mikor ketten vagyunk semmi gond nincs szeretek lenni de voltam már pár buliba ahová nem jött el a barátom de a másik fiú ott volt és azt érzem hogy mindm2 iránt táplálék érzéseket és nem tudom el nyomni nagyon örlödöm hiszen akkor mind2 megbántom és nagyon rosszul érzem magam .

2023. okt. 21. 03:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval randizni nem hív de bulizni eljár? A barátod nem hibázott de még is kockán forgatod? Kettő null a jelenlegi barátod javára. Jó lenne ha az elsőt meg lezárnád mert ennek így nem lesz jó vége. 30/F
2023. okt. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nálatok is a portás tartja a nyelvtan órákat?
2023. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad mindkettövel ugyis azt akarod.
2023. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis ribi 1 dako mar nem is eleg vagy mi?
2023. okt. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most erre tenyleg itt keresed a valaszt?

1. Fekudj le mindkettovel es a benabbat dobd.

2. Szedj fel egy harmadikat, igy igazsagosan bantal mindkettovel.

3. Vonulj kolostorba

2023. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!