Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen vannak 19-25 közötti...

Tinderen vannak 19-25 közötti fiúk? Fizetős? Vagy hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

febr. 6. 22:25
 1/7 anonim válasza:
Utcán
febr. 6. 22:32
 2/7 anonim válasza:
Én facebook társkeresőn vagyok fenn ha nagyon elkeseredetten keresek párt, amúgy nem szeretem a húzgálós appokat. Inkább személyesen amerre járok, de nem szeretek senkit leszólítani, szóval olyanokkal alakulhat valaki akikkel amúgy is beszélek. Pl egyetemen, koliban, munka során, stb.
febr. 7. 07:01
 3/7 anonim válasza:
Mikor még én tinderrztem akkor még nem volt az. Ennek kb 5 éve, de nem hinném, hogy az lenne. Itt azt hiszem, hogy betudod állítani a korhatárt. A Facebook is jó ott is lehet. Itt többmindent látsz az adott illetőröl. Vagy még ott az instagram, az is olyan mint a facebook.
febr. 7. 08:34
 4/7 anonim válasza:
Hála istennek én elég hamar eljutok az ágyig, a tényleges ismerkedés majd ott elkezdődik.
febr. 8. 17:29
 5/7 anonim válasza:
Sehol.
febr. 22. 12:02
 6/7 anonim válasza:

29 nem jó? Me én eskü fenn vagyok, azt 29 mútam! xD


Oké viccet félre téve, és komolyra fordítva a szót, Normális Férfit/Pasit, Normális Nőt/Lányt sosem fogsz a neten találni. Lehetséges, van rá esély, de ritka mint a jó szex!


Nekem mindig azt mondták, menjek el Diszkóba, bárokba ismerkedni, de én sose voltam az a fajta srác, én az a tipikus gamer kocka vagyok, aki szeret gépen játszani, Animéket nézni, és a macskáimmal, meg a kutyákkal foglalkozni. :)

márc. 2. 04:42
 7/7 anonim válasza:
Én horgászni szoktam elmenni. Azért ott is vannak ám jó falatok.
márc. 4. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!