Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ajándék ötletek elsú randevúra?

Ajándék ötletek elsú randevúra?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt egy közös sétálós, beszélgetés randevúra, viszont arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor milyen ajándékot illik, illetve szokás adni a másiknak. Én egy csokor virágra gondoltam, mivel üres kézzel gondolom nem illik megjelenni egy legelső randevún. Előre is köszönök minden tanácsot, illetve ötletet. :)

febr. 8. 15:38
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Miért kellene bármit is venni a másiknak első randira? Szerintem inkább kellemetlen helyzetet idézne ez inkább elő, még nem is ismered jóformán, és lehet akkor látod utoljára mert nem jössz be neki vagy fordítva.
febr. 8. 15:41
 2/29 anonim válasza:
Én fülbevalót kaptam, igaz mi már ismertük egymást egy ideje internetről. Szerintem a virág jó ötlet, nem kell nagy összegben gondolkodni, legyen jelképes.
febr. 8. 15:47
 3/29 anonim válasza:
Nem idejemúlt, ciki első randin egy csokor virág?
febr. 8. 15:51
 4/29 anonim válasza:
Csokor virág szerintem sok, kis csoki, bonbon elég, amit akár együtt is megehettek, ha úgy alakul.
febr. 8. 15:55
 5/29 anonim válasza:
2-es vagyok, abszolút nem gondolom annak
febr. 8. 15:55
 6/29 anonim válasza:
Én csokit vittem már többször is, ezzel is megköszönve, hogy időt szán rám és hogy eljött a megbeszélt randira. Szerintem ez még belefér, ennél komolyabb ajándék már inkább taszító lehet így első alkalommal.
febr. 8. 15:55
 7/29 anonim válasza:

Első kommentelőnek: Hát veled se randiznék szívesen 😂Ha pedig nő vagy akkor meg biztos nem volt még olyan randid ahol éreztették veled, hogy fontos vagy.

Nekem a párom bonbon- t hozott ajándékba az első randin. Elképesztő módon jól esett, mert előtte senkitől nem kaptam semmit! Számomra ezáltal bebizonyította a párom, hogy komolyak a szándékai, fontos vagyok számára, nem csak szórakozásból és egy éjszakára keres magának partnert. Apró gesztus, ahogyan egy rózsa is, de annyira sokat ad egy kapcsolat alapjaihoz ez a sok apró figyelmesség. Nem tervezek mással randizni már életem során; de ha mégis arra kerülne a sor nálam ez már alap elvárás lenne.

febr. 8. 16:09
 8/29 anonim válasza:
magadat vigyed, és legyél jófej... semmi más
febr. 8. 16:22
 9/29 A kérdező kommentje:
Esetleg egy szál virág, vagy egy bonbon tényleg jól hangzik... egy egész csokor virág mondjuk tényleg visszásan hathat az első alkalommal.
febr. 8. 16:35
 10/29 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ hogy honnan ismeritek egymást és mennyi idősek vagytok.
febr. 8. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!