Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ajándék ötletek elsú randevúra?

Ajándék ötletek elsú randevúra?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt egy közös sétálós, beszélgetés randevúra, viszont arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor milyen ajándékot illik, illetve szokás adni a másiknak. Én egy csokor virágra gondoltam, mivel üres kézzel gondolom nem illik megjelenni egy legelső randevún. Előre is köszönök minden tanácsot, illetve ötletet. :)

febr. 8. 15:38
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Lehet régimódi vagyok, de nálam még mindig az egy szál rózsa a legjobb első randis ajándék. Csokorral szerintem ne menj, az túlzás, sétálós randira amúgy se vigyél nagyméretű dolgot, mert csak útban lesz, ha nem lehet sehova letenni. Csoki alapból nem rossz gondolat, de van aki allergiás rá / egészségmániás és elvből nem eszik ilyet, ezért szerintem ezt csak olyannak vegyél akiről biztosan tudod hogy szereti.
febr. 8. 17:21
 12/29 anonim válasza:
Persze aztán majd a csokor virággal a kezében sétálgat. Istenem xd
febr. 8. 17:47
 13/29 anonim válasza:

Én úgy tudtam, részben tapasztaltam, hogy az első randis ajándék szánalmat kelt a nőkben. Sőt egyenesen nyomasztásnak, elvárásnak is vehetik.

Ezért a legjobb, ha illendően felöltözöl és pontosan érkezel. Te legyél az ajándék.

febr. 8. 17:47
 14/29 anonim válasza:
Séta közben hívd meg egy kávéra.
febr. 8. 18:18
 15/29 anonim válasza:
Majd 9 hónap múlva megkapja
febr. 8. 19:29
 16/29 anonim válasza:

Szerintem nem szükséges az ajándék egy első randin, főleg ha nem ismered és nem tudod minek örülne. Meg azt is vedd figyelembe, hogy azt utána végig vinnie kéne séta közben, szóval ha mégis ajándék mellett döntesz, ne legyen nagyobb méretű.

Én a helyedben séta közben útba ejtenék egy cukrászdát vagy kávézót és ott meghívnám valamire, jövőhéten meg úgyis valentin nap lesz, akkor tudsz adni neki virágot, ha jól sikerült a randi.

febr. 8. 19:38
 17/29 anonim válasza:
Elsö randin séta fagyi vagy cukrászda. Bejössz lesz még alkalom ajándékot venni.
febr. 8. 19:57
 18/29 anonim válasza:

Max egy szál virág, egy egész csokor semmiképp se. De én azt az egy szál virágot se vinném, mit csináljon vele szerencsétlen? Kidobni előtted nyilván nem fogja, elrakni a táskájába nem tudja, fogja a kezében nemtomhány órán keresztül, amíg randizgattok?


Amúgy meg, első randi, definícióból adódóan nem ismeritek még egymást. Lehet hogy az derül ki róla hogy egy rasszista tömeggyilkos, és soha életedben nem akarod többet látni. Ha meg már ismered, és tudod hogy kedveled, akkor nyugodtan vigyél neki valami kis ajándékot, figyelmességet, de akkor meg nem első randi.


Férfiként bizonyára máshogy látom a dolgokat, mint egy nő, de nekem egy csokor virággal odállítani egy első randira az kicsit olyan elkeseredett próbálkozásnak is tűnik:D Ennyire azért ne omolj a lábai elé első alkalommal szerintem. Kb. mintha azt mondanád hogy "köszönöm, hogy szóba álltál velem, én vagyok a legszerencsésebb férfi a világon". Ami persze lehet hogy így van, sőt, remélem, hogy így van, de ezt a kártyát nem az első randin szoktuk kijátszani:D

febr. 8. 20:17
 19/29 anonim válasza:

"Én úgy tudtam, részben tapasztaltam, hogy az első randis ajándék szánalmat kelt a nőkben. Sőt egyenesen nyomasztásnak, elvárásnak is vehetik."


Ha egy szar mekiben ejtitek meg a randit, akkor is simán el lehet költeni 5-7 ezer forintot, de az nem szánalmas és nem veszik elvárásnak a nők.

De ha 1500ért veszel valamit akkor már azt gondolják, hogy elvársz valamit.


Valaki segít megtalálni logikát?

Vagy ez is olyan amit halandó nem érthet meg, mint a fehérmemű vs bikini esete?

febr. 8. 21:35
 20/29 anonim válasza:
Nyalóka.
febr. 8. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!