Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ajándék ötletek elsú randevúra?

Ajándék ötletek elsú randevúra?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt egy közös sétálós, beszélgetés randevúra, viszont arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor milyen ajándékot illik, illetve szokás adni a másiknak. Én egy csokor virágra gondoltam, mivel üres kézzel gondolom nem illik megjelenni egy legelső randevún. Előre is köszönök minden tanácsot, illetve ötletet. :)

febr. 8. 15:38
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
A meghívás felajánlása alap. De az egy közösen megbeszélt dologra való meghívás. Kávéra, teára, sütire stb. A virág egy erőltetett dolog amit a nő nem kíván. Ahogy más ajándékot sem egy kb ismeretlentől, akit akkor lát először.
febr. 8. 23:03
 22/29 anonim válasza:

Őszinteség. Az a legjobb ajándék lenne.

N

febr. 9. 00:38
 23/29 anonim válasza:
Ne vigyél első randira ajándékot. Úgy kell csinálnia majd, mintha örülne, közbe meg egész végig egyik kezébe hurcolhatja és szíve szerint kivágná a kukába.
febr. 9. 15:27
 24/29 anonim válasza:
(virágot)
febr. 9. 15:28
 25/29 anonim válasza:
Első randin épp elég, ha meghívod valamire, és te fizeted az ő részét is (ne gondolj nagy dologra, egy kávé/tea stb. tökéletesen megfelelő), legfeljebb még egy kisebb csoki belefér, de semmi több. Virágot abszolút ne, majd ráérsz a 2. randin, ha lesz. A virág már kicsit intimebb dolog, és ha esetleg nem lesz folytatás, akkor még kellemetlen is lehet mindkettőtöknek a helyzet. Egyébként meg miért ne lenne elég egy nőnek az, ha meghívod valamire, és te fizetsz? Máskor mindig azt hallani, hogy a férfi ne akarja megvásárolni a nőt, szóval elégedjen meg a csaj az első randin azzal, hogy fizetsz neki egy pár száz forintos kávét vagy akármit.
febr. 9. 20:14
 26/29 anonim válasza:
Én sem örülnék virágnak, őszintén semmit sem várnék. Érezze hogy figyelsz rá, elsőre ennyi épp elég.
febr. 9. 21:22
 27/29 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki, hogy nem lesz szükség se csokira, se kávéra, sem pedig virágra, mert arra sem hajlandó a lány, hogy vissza válaszoljon nekem - könnyebb volt egy egér gomb nyomással flegmám elfogadni a randi meghívást mint válaszolni arra, amit például írtam neki - holott eredetileg ő kezdeményezett. Akik viszont mégis randiznának, azok zömében 10-20 évvel idősebbek nálam, és nem értik, hogy ezzel mi a bajom. Marad a szingliség öröme. Aki azt mondja, hogy a netes ismerkedés könnyebbé teszi a társkeresést, az nem mond igazat. Köszönöm az eddigi válaszokat!
febr. 10. 14:58
 28/29 anonim válasza:

Sajnálom, amúgy sajnos sok ember ilyen játszmázós, hülyíti a másikat, vagy eleve nem is gondolja komolyan, és beszarik, ha konkrétumok felé terelődik a dolog. Ha ilyen a csaj, akkor nem sokat vesztettél, és legalább megmaradt a pénzed és az időd. Tudom, hogy ez rossz érzés, de ha így játszmázott, akkor nem lettél volna boldog vele.

Az idősebb nők olyanok, mint a fiatal lányokra hajtó idősebb férfiak, csak gyakran érvényesül a kettős mérce. Ha egy idősebb nő akar fiatalabb fickót, az oké, de ha egy idősebb férfi mozdul rá egy fiatalabb nőre, akkor jön a szitkozódás, hogy miért nem a saját korosztályában keresgél.

A netes ismerkedés egy kalap szar, bár néha lehet szerencséd, de nagy általánosságban semmit sem ér. Főleg az utóbbi években, évtizedekben látható az, hogy a netes ismerkedést a nők gyakran csak unaloműzésnek vagy egótuningnak tartják, ha meg komolyan gondolják, akkor vagy rettegnek attól, hogy te egy gyilkos vagy, vagy irreálisan gondolkodnak önmagukról és egy kapcsolatról. Amíg 15-20 éve vihetted valamire a neten, ma már csak az álompasiknak van ott esélyük, de a legtöbb nő inkább azért van a neten, hogy ne unatkozzon, vagy hogy a közösségi oldalát népszerűsítse. Ha egy nő akár csak átlagosan is néz ki, és van egy minimális szociális élete, akkor nem szorul rá a netes ismerkedésre. Amelyik nő a neten ismerkedik, az vagy ronda, vagy szociális analfabéta, vagy nem gondolja ezt komolyan.

febr. 10. 18:16
 29/29 Burny bácsi válasza:
Lindt csoki. Elfér pár szem a zsebedben.
márc. 5. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!