Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tegnap találkoztam egy lánnyal...

Tegnap találkoztam egy lánnyal és minden szuper volt. Megvolt a közös hullámhossz, kémia mindkét oldalról. Elszúrtam? Többi lent

Figyelt kérdés

Visszafogottabb csaj, elmondta, hogy ne érezzem magam rosszul, ha ő nem viszonozza azt, hogy puszit adok neki, simogatom, átölelem, mert több idő kell neki ehhez. Nagyon jókat beszélgettünk, sokat nevetett. Azzal, hogy simogattam, néha adtam neki puszit, elszúrtam? Mondta, hogy neki több idő kell, hogy ezt viszonozni tudja. Első találkozó volt. A végén elkísértem a metróig és mondtam, hogy jól éreztem magam, azt mondta ő is.

Reggel ráírtam, hogy aludt és erre semmit nem írt vissza, pedig láttam, hogy fent van. Akkor ezt el is lehet felejteni annak ellenére, hogy jó volt? Ezzel jelzi azt, hogy le vagyok szarva, nem akar semmit?



febr. 17. 12:55
 1/10 anonim válasza:
Kicsit varjal. Óriási következtetést vonsz le úgy h semmi nem történt.
febr. 17. 13:01
 2/10 anonim válasza:
Türelmesnek kell lenni, mert a felek érzései nem mindig ugyanolyan szintűek egymás iránt és hosszú idő kell ahhoz is, hogy saját érzéseinket többé-kevésbé tárgyilagosan tudjuk megítélni.
febr. 17. 13:35
 3/10 anonim válasza:

Kicsit kapkodsz. Az ölelgetés meg puszi is gyors, meg az is, hogy másnap reggel egyből írsz neki. Most meg ez a kérdés.


Itt most nem a taktikázás a lényeg: világosan megmondta, hogy neki több idő kell, de mintha ezt nem igazán tartanád tiszteletben, és egy átlagemberhez képest is kapkodsz. Lehet, hogy olyan, aki most gondolni sem akar az előző napi randira, foglalkozna mással, amíg leülepszenek az emlékek, de Te még távolról is a nyakán lógsz.. Magad alatt vágod a fát.

febr. 17. 13:40
 4/10 anonim válasza:

Írják hogy legyél türelmes, de az igazság az hogy kukázott. Ismerős a sztori.

Sok voltál neki, túlságosan nyomultál.

febr. 17. 13:50
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, sejtettem, hogy ha nem ír vissza és fent van, akkor oka van.

Szerintem, ha egy lány várja, hogy legyen folytatás vagy ilyesmi, akkor örömmel reagál valamit egy üzenetre. Magyarul húzzak el, ez az üzenet.

11-kor üzenetet küldeni másnap szerintem nem korai.

febr. 17. 14:12
 6/10 anonim válasza:

#5: k*rva nehéz az a hátralévő kb. 50 év, ha abból indulsz ki mindig, Te mit csinálnál más helyében.


Ő nem Te vagy.


Viszont ha már itt tartunk: nekem a lány helyében ez az egész azt vetítené elő, milyen lenne a kapcsolatotok. És nem néz ki olyan jól.


De tökmindegy, Te már leírtad, eddig nyomultál, aztán most még Te vagy megsértődve, amiért nem ír.

febr. 17. 14:27
 7/10 anonim válasza:
Láttad,hogy fent van?Hogy?Leskelődsz utána?Kémkedsz utána?
febr. 17. 15:14
 8/10 anonim válasza:
Ha ilyen tempóban nyomulsz tovább akkor szúrod el végleg. Megmondta a csaj, hogy több idő kell neki. Ez többek közt azt jelenti, hogy gyors neki, ha másnap reggel vagy délelőtt 11-kor keresed. A több idő nem azt jelenti, hogy pár óra kell neki, vagy egy fél nap. Hanem azt, hogy egyelőre ritkábban keresd, mert nála lassabb folyamat amíg kitud alakítani kapcsolatot. Figyelembe vehetnéd. De szerintem nem érted. Túlzottan nyomulós vagy.
febr. 17. 15:42
 9/10 anonim válasza:

Ha hagyta hogy simogasd meg puszilgasd, akkor nem az a fontos, hogy neten keresztül milyen.

Ha hajlandó megint találkozni veled, akkor inkább az élőre koncentrálj.

febr. 17. 15:54
 10/10 anonim válasza:
De ha mondta neked, hogy neki ehhez több idő kell, akkor mi a fenének puszilgattad meg ölelgetted annyit már első alkalommal?? Első találkozáskor ez még annak is nagyon sok, akinek nem kell különösebben több idő. Valószínűleg félénk, alacsony önbecsülésű lány, és nem mert neked szólni, hogy cseszegesd. Benned kellett volna legyen annyi, hogy ha már őszintén elmondta előre, hogy neki ez sok, akkor ezt tiszteletben tartod, meg mondjuk az meg alap dolog lett volna, hogy első találkozáskor nem mászol rá.
febr. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!