Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bp-ről, vagy környékéről,...

Bp-ről, vagy környékéről, aszexuális férfiként, hasonló szexuális igényű hölgyet keresek ismerkedni. (?)

Figyelt kérdés

Én Bp-i vagyok, 45 éves férfi. Szürke aszex (havi 1-2 alkalom), de romantikus típus. Simulékony, bújós, türelmes és elfogadó. Családra is nyitott vagyok ah úgy alakul. Nem dohányzó, 177 cm / 78 kg. Nem mamahoteles, egyedül élek, nincs gyerekem. Rendezett életkörülményekkel. Értelmiségi, haladó gondolkodású vagyok.


Nálam fiatalabb hölgyet keresek ismerkedés céljából. Mivel legtöbben 40 alattinak néznek.


Aki ismerkedne, kérem privátban írjon.


Azoknak a trolloknak, akik nem értik hogy egy aszexuálisnak is lehet párja, családja, azoknak meg jó szórakozást itt... :D Nem fogok reagálni itt semmilyen "kioktatásra", minden fontos alapinfót megadtam.



febr. 18. 23:00
 1/7 anonim válasza:
Xd
febr. 19. 05:44
 2/7 anonim válasza:
Már a kérdésedben reagálsz az esetleges kiokosításra, de te vagy aki nem reagál ilyenekre :D
febr. 19. 14:04
 3/7 anonim válasza:

#2:

Ez egy kicsit erőltetett. Sokáig kellett keresned hogyan köss bele a kérdezőbe?


Én semmi kivetnivalót nem látok benne hogy előre kiírta. Pont az olyan provokátorok elébe próbált menni mint Te.


És végül is, most Te teljesítetted be neki azt, ami miatt valójában értelme volt kiírnia.


Amúgy meg nézz meg bármilyen olyan hozzászólást a GYK-n, ahol valaki valamilyen problémájára keres megoldást, vagy őszintén leírja valamely "gyengeséget". Mindig minden kérdésnél vannak olyanok mint Te, aki azt keresi hol lehet belerúgni a kérdezőbe.


Viccesnek, vagy büszkének érzed magad, hogy ez most neked is összejött?

febr. 19. 14:16
 4/7 anonim válasza:
#3 igen látszik, hogy értelme volt beleírni. Nagyon csalafintán elébe ment és kivédte.
febr. 19. 16:32
 5/7 anonim válasza:
Milyen családra vagy nyitott 45 èvesen?
febr. 19. 19:15
 6/7 anonim válasza:
Pont ilyen kerdest irtam ki de az enyemet toroltek. Rohadt patkanysag!
márc. 4. 16:13
 7/7 anonim válasza:

5: mi itt a gond? Apám 55 volt mikor születtem, és van egy húgom is. 45 évesen még babát is örökbe lehet fogadni. Bár mindenki akkor vállalna gyereket, ha tényleg érett már rá. Amúgy nem véleményt kért a kérdező.

Véleményem szerint bátorságra vall vállalni ezt az aszexualitást, ebben a túlszexualizált világban. Akkor is, ha az online térben történik ez. Azért bevallom kíváncsi lennék, hányan írnak erre.

márc. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!