Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék keresztény fiúkkal...

Hol tudnék keresztény fiúkkal ismerkedni?18/l

Figyelt kérdés

Társkeresőn nem vagyok már fent, mert ott 100000/1-nek volt valamennyire is köze a valláshoz. A suliban nem nagyon ismerek ilyet, meg nem szoktam nagyon fiúkkal beszélgetni a baráti körömön kívűl.

Templomba csak idősek járnak, ifis csoport sincs.

Egyébként, HTK-ra készülök, ott remélem lesznek, de ezen kívűl milyen más lehetőség van erre?



febr. 24. 22:41
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
mit értesz a keresztény alatt?
febr. 24. 22:42
 2/52 anonim válasza:
Katolikus vagyok. Bár már nem fiú. Ha az idősebbeket is szereted, akkor nekem írhatsz.
febr. 24. 22:53
 3/52 A kérdező kommentje:

#2

Sajnálom, de a saját korosztályom iránt érdeklődöm

#1privátban leírom.

febr. 24. 23:02
 4/52 anonim válasza:
Oks, legyen így.
febr. 24. 23:03
 5/52 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy pontosan kit keresel. Meg mennyire kell "köze" legyen valakinek a valláshoz.
febr. 24. 23:04
 6/52 anonim válasza:
Nem vagyok szektás.
febr. 24. 23:06
 7/52 A kérdező kommentje:

Jó akkor leírom.Nekem az fontos, hogy megtért legyen(az érti mi az, aki már átélte)

Igaz hite legyen. Imádkozás, bibliaolvasás a mindennapjai részét képezze, vagyis a kapcsolat Istennel. És az értékrendje is hasonló legyen, mint az enyém( itt legfőképpen a házasság előtti tisztaságra gondolok). Szerintem ezek a legfontosabbak, bár bővebben is leírhattam volna.

febr. 24. 23:12
 8/52 anonim válasza:
Van egy keresztény online, ismerkedős csoportom, ha érdekel.
febr. 24. 23:41
 9/52 anonim válasza:
Én 18 éves vagyok és katolikus ha gondolod.
febr. 25. 04:33
 10/52 anonim válasza:
Én Római katólikus vagyok !
febr. 25. 06:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!