Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék keresztény fiúkkal...

Hol tudnék keresztény fiúkkal ismerkedni?18/l

Figyelt kérdés

Társkeresőn nem vagyok már fent, mert ott 100000/1-nek volt valamennyire is köze a valláshoz. A suliban nem nagyon ismerek ilyet, meg nem szoktam nagyon fiúkkal beszélgetni a baráti körömön kívűl.

Templomba csak idősek járnak, ifis csoport sincs.

Egyébként, HTK-ra készülök, ott remélem lesznek, de ezen kívűl milyen más lehetőség van erre?



febr. 24. 22:41
1 2 3 4 5 6
 31/52 Hellmano válasza:
Én , azért mondom agymosottnak őket, mert több éves tapasztalat alapján mondom ezt. Mint írtam a koliba jártak ezek a szektás vallásos fiatalok minden évben jöttek több százan és bármelyik évben bárkivel leállt az ember beszélni ott 2-3 szó után azonnal megakartak téríteni minket. Mikor mondtam nekik, hogy én nem vagyok vallásos, sőt megsem vagyok keresztelve, akkor azzal jöttek, hogy ez is nagyon jó, mert akkor még én kiválaszthatom magamnak, hogy milyen vallást akarok...tehát nem elrettentette őket, hogy egy meg nem keresztelt emberrel beszélnek, hanem még akkor is megakartak téríteni :D
febr. 25. 14:59
 32/52 A kérdező kommentje:

Jó rendben, és ez, hogyan kapcsolódik az én kérdésemhez?

Nem tudom milyen szektásokról beszélsz, de mindegy is.

Kértem, hogy az írjon, aki hasznosan hozzá tud járulni a kérdésemhez. Csak egy kicsit lehetnél figyelemmel a másikra.

febr. 25. 15:04
 33/52 anonim válasza:

Pont egy ilyen kérdés alatt bizonyosodik be, hogy a vallás ellenesek (nem egyszerű nem hívőkre gondolok), intelligenciája jóval alacsonyabb sőt, még az empátiát sem ismerik. :D

Szerintem érdemesebb legközelebb a "vallás" kategóriában kiírni egy ilyen jellegű kérdést. Hisz meg van írva: "Ne vesd a gyöngyöt a disznók elé."

febr. 25. 15:09
 34/52 anonim válasza:
én buddhista vagyok ismerkednél velem?
febr. 25. 15:09
 35/52 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék komoly kapcsolatra Pest megyei vagy budapesti keresztény lánnyal, aki még szűz.
febr. 25. 16:42
 36/52 anonim válasza:
Van egy keresztény párkereső, a Párkatt, esetleg ott próbálkozhatnál. Egyik ismerősöm ott találta meg a párját. Aztán ha esetleg továbbtanulsz, vagy nagyobb városban dolgozol, hátha ott lesz valamilyen fiatal közösség, ahova járhatsz.
febr. 25. 17:24
 37/52 anonim válasza:
én muszlim vagyok lenne kedved ismerkedni kérdező?
febr. 25. 18:22
 38/52 A kérdező kommentje:

#37es

Olvasd el 18ast.

febr. 25. 18:30
 39/52 anonim válasza:

És velem összejönnél?

#34 vagyok

febr. 25. 18:33
 40/52 A kérdező kommentje:
Neked is ugyanaz a válaszom. Leírtam az elején😊
febr. 25. 18:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!