Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék keresztény fiúkkal...

Hol tudnék keresztény fiúkkal ismerkedni?18/l

Figyelt kérdés

Társkeresőn nem vagyok már fent, mert ott 100000/1-nek volt valamennyire is köze a valláshoz. A suliban nem nagyon ismerek ilyet, meg nem szoktam nagyon fiúkkal beszélgetni a baráti körömön kívűl.

Templomba csak idősek járnak, ifis csoport sincs.

Egyébként, HTK-ra készülök, ott remélem lesznek, de ezen kívűl milyen más lehetőség van erre?



febr. 24. 22:41
1 2 3 4 5 6
 21/52 Hellmano válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy az összes ilyen fiatal agymosott. Régen többször jöttek a koliba több százasával ezek a vallási szektás fiatalok. Ha az ember leállt velük beszélgetni 1-2 szó után azonnal megakartak téríteni. Semmi más kommunikációt nem tudtak befogadni csak az agymosott szektás dumát vette be a hallószervük, pedig sok fiatal szép csaj volt a csoportban, akiket azt hittük, hogy lehet velük valami kezdeni, de hamar rájöttünk, hogy ez nem pálya csak hasonló agymosottnak terep az ilyen típusú csaj. :D
febr. 25. 14:37
 22/52 anonim válasza:

A vallásosak IQ-ja alacsonyabb, mint az ateistáké


[link]

febr. 25. 14:41
 23/52 A kérdező kommentje:

Igen, mert azok a normálisak, akik minden héten buliznak, havi szinten váltogatják a barátjukat, cigiznek és isznak, lerészegednek aztán hazamennek hajnalban. 10cm es műkörmük van és egy kiló vakolat:)

Csak azért, mert a mai lányok között a legtöbb sajnos ilyen és aki nem hasonló hozzájuk azt lenézik.

Ha valaki más értékeket képvisel az agymosott.

febr. 25. 14:42
 24/52 A kérdező kommentje:

#22

És az EQ-val mi a helyzet?

febr. 25. 14:43
 25/52 A kérdező kommentje:
De kérlek, ha nem tudtuk hasznosan hozzájárulni, segíteni a kérdésben, ne írjatok légyszíves. Senkinek sem hasznos.
febr. 25. 14:44
 26/52 A kérdező kommentje:
*tudtok
febr. 25. 14:45
 27/52 Hellmano válasza:
#23 Én nem mondtam, hogy azok jobbak én se nem dohányzom se nem iszok alkoholt, bulizni járok, de mellette egészségesen/sportosan élek és nekem nem jön be, ha valaki főleg nő létére dohányzik és iszik sőt még esetleg drogozik is... csak azt vettem észre, hogy a vallásos emberek nem ugyanazok, mint a normális emberek, hanem más a gondolkodási módjuk, amik furák egy normál gondolkodású embernek.
febr. 25. 14:47
 28/52 anonim válasza:

23

szerinted a 2 véglet (apáca és ribizli) között nincs semmi?

febr. 25. 14:50
 29/52 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges, de nem feltétlenül kell valakit amiatt agymosottnak nevezni, hogy más a világnézete. Egyébként személy szerint, én nem csak a vallásról tudok beszélgetni, bármilyen témában szívesen beszélgetek normális gondolkozású emberekkel. Szerintem ez is nagy általánosítás és téveszme.
febr. 25. 14:50
 30/52 A kérdező kommentje:
28 természetesen nem ezt mondtam, csak nem értem, hogy miért kell egy azért valakit agymosottnak nevezni, mert más értékei vannak, más világnézete.
febr. 25. 14:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!